Розгалужувачі живлення

Розгалужувачі живлення

Розподільники напруги

Наш інтернет-магазин пропонує вам пристрої розподілу електроживлення. Асортимент наших товарів постійно поповнюється і розширюється, тому ви завжди зможете знайти той варіант, який вам необхідний.

Електро розподільники, як вже зрозуміло з назви, це пристрої, за допомогою яких можна правильно розподіляти електричний струм. Вони необхідні при облаштуванні серверних стійок, при монтажі поверхових електромереж та ЦОД (центрів обробки даних), ДАТА-центрів і т.д. Встановлюється розподільче устаткування в електричних шафах і електрощитах (залежно від умов експлуатації).

Пристрої розподілу електроживлення можуть виконувати кілька функцій:

  • Обмежувати максимальну напругу електромережі;
  • Забезпечувати віддалене управління різними пристроями, аж до окремих клієнтських електричних розеток;
  • Забезпечувати телеметричний IP-контроль (контролювати вологість, температуру і т.д.);
  • Дозволяти вимірювати струм і потужність.

Використовуючи спеціальні модулі можна збільшувати в кілька разів кількість керованих розеток.

Існує 2 типу електроживлення: однофазні та трифазні. При цьому в останньому випадку кожна з фаз може забезпечувати живленням тільки один пристрій, який споживає електрострум.

Електро розподільники поділяються на два види: прості і керовані. У першому випадку пристрій не має модулів управління, але може бути оснащений екраном, на якому відображається інформація про рівень напруги і ступеня споживаної потужності кожної фази електроживлення або розетки. У другому випадку розподільником можна управляти в віддаленому режимі. Таким чином, адміністратор, що стежить за станом електромережі, може на свій розсуд включати і вимикати окремі електропристрої.

Часто покупців турбує питання, які пристрої розподілу електроживлення краще вибрати, прості і доступні за ціною, або більш дорогі керовані. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з даного і будь-якому іншому питанню, що стосується електророзподільного обладнання. Великий досвід роботи дозволяє їм дати кожному покупцеві обгрунтовану кваліфіковану пораду. Однак остаточне рішення завжди залишається за вами. Зв`язатися з нашими менеджерами можна в режимі онлайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом. Всі контактні дані ви знайдете у відповідному розділі нашого інтернет-магазину.

У цій категорії немає товарів