Ручні інструменти

Якщо вас цікавлять ручні інструменти, то ви потрапили за адресою, оскільки наш магазин здійснює продаж подібних товарів.

Ручні інструменти: наші пропозиції

Ручні інструменти - це речі, обійтися без яких неможливо при виконанні монтажних і ремонтних робіт. Для того, щоб проілюструвати сказані слова, ми опишемо деякі типи товарів, побачити які ви можете в даному розділі каталогу:

  • Обтискні кліщі. Жоден електромонтажник не може діяти без цього інструменту. За допомогою обтискних кліщів створюються надійні електричні з`єднання без використання пайки. Професіонал з ними може поєднати кабелі з різних металів - для прикладу наведемо мідь і алюміній, - виробляти розводку електричної проводки, здійснювати ізоляцію телефонних кабелів. Наявний в їх конструкції клімпер дозволяє фіксувати сигналізаційні і акумуляторні кабелі.
  • Інструменти закладення кабелю. Це т.зв. ударні інструменти, використовувані для закладення ізольованих провідників в ножові контакти. Використовуються при монтажі телекомунікаційних мереж. За допомогою них можна здійснювати терминирование кабелю в роз`єми розеток абонентів, патч-панелей, прохідних адаптерів і т.д.
  • Викрутки. Викрутки - це універсальні інструменти, що застосовуються просто всюди. Розрізняються за розмірами і орієнтації на конкретну роботу. Ми постаралися сформувати асортимент таким чином, щоб в каталозі ми мали викрутки всіх існуючих типів.

Наші переваги

В Україні різні фірми пропонують купити набори інструментів, так зважаючи на жодні причин логічно звернутися саме до нас? Ринкова ситуація змушує нас відкинути скромність і дати відповідь на дане питання. Перерахуємо переваги:

  • Широкий асортимент. Ми вже описали асортимент в тексті вище. У нашому магазині ви можете купити обтискні кліщі, інструменти закладення кабелю, викрутки, набори інструментів і багато іншого від кращих брендів, наприклад AtisA4TechLogicPower. Вивчивши каталог, ви напевно знайдете цікавить вас.
  • Адекватні ціни. Ціни приємно вас вразять, зважаючи на їх демократичність. Ми постаралися мінімізувати відсоток «націнки», оскільки вважаємо, що три постійних клієнта куди вигідніше, ніж один випадковий. Упевнитися в наших словах ви можете і самостійно, зіставивши ціни з цінами конкурентів.
  • Швидка доставка. Доставку ми здійснюємо по всіх містах України: ви можете придбати інструменти в Києві, в Харкові, в Одесі, в Чернівцях, - до того ж робимо це в зведені до мінімуму терміни, оскільки економимо власне і клієнтське час.
  • Рівень. Ми продаємо виключно якісні і відповідні існуючим на даний момент нормам і стандартам інструменти, за допомогою яких ви при належному навичці зможете виконувати ремонтні та монтажні роботи.
  • Можливість консультації. Ми завжди готові відповісти на будь-які ваші питання по телефону, що зазначений у відповідному розділі сайту.

Якщо ви хочете купити інструменти, ми будемо раді співпраці!