Antikragka РС-05 GSM

Фото счетчика посетителей Antikragka РС-05 GSM

Наведіть на картинку для збільшення

6758 грн
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

С помощью данного счётчика удалось реализовать решение когда данные по GPRS передаются на вебсайт или на ближайший компьютер для анализа в центральном офисе. Аналитические отчёт формируются в веббраузере, для чего необходима авторизация на сайте или непосредственно в программе PCounters.

Особенности программы PCounters


Конструктор отчетов, позволяющий строить отчеты любой сложности.
Создание централизованной базы данных магазинов одной торговой сети путем автоматической пересылки данных по почте.
Возможность интеграции в 1С.
Простая и удобная отладка установленных счётчиков посещений.
Инвертация «вошловышло»
Гибкая настройка детализации статистики (можно настроить, чтобы данные с устройства выгружались раз в N-минут).
Контроль событий устройства (перевод времени, выключение питания, перекрытие луча, другие внештатные ситуации).

Программное обеспечение обновляется с высокой периодичностью, доступ к тестовой версии Вы можете получить у Вашего менеджера.

Комплектация:

  • приемник,
  • передатчик,
  • блок питания.

Возможна поставка счётчика, питание которого осуществляется от пальчиковых батарей.


Де купити Счетчик посетителей РС-05 GSM?
Антикрадіжні системи відносяться до дуже складного і унікального товару і тому Ми рекомендуємо купувати його тільки в спеціалізованому магазині, до категорії яких відноситься і наш інтернет-магазин. Счетчик посетителей РС-05 GSM як і будь-яке інше обладнання із категорії Антикрадіжні системи призначене в кінцевому результаті запобігати крадіжці на торгових точках. Особливо актуально застосування протикрадіжного обладнання в супермаркетах, гіпермаркетах і інших великих приміщеннях де тяжко спостерігати за діями кожного із клієнтів. На сьогоднішні використання протикрадіжної техніки набуває все більшої і більшої популярності, в чому в принципі не дивно, адже уже за досить короткий час покупка подібного обладнання себе повністю окупить. Торгова марка Antikragka зарекомендовало себе уже на протязв багатьох років як надійна компанія що випускає в світ тільки якісне обладнання і з обладнанням Счетчик посетителей РС-05 GSM вона теж постаралась на славу.
Купити Счетчик посетителей РС-05 GSM ви можете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі і в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Счетчик посетителей РС-05 GSM в нашому інтернет-магазині якщо не найнижча, то одна із самих низьких на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобовязання.

В широкому асортименті категорії Антикрадіжні системи Ви знайдете не тільки Счетчик посетителей РС-05 GSM, але і інші прилади із цієї області, позволяющі повністю захистити свій бізнес від будь-якої крадіжки. Серед продукції Ви знайдете як бюджетні рішення для невеликих магазинів, так і більш дорожчі рішення для більш важливих об`єктів. Всеціло ми готові запропонувати протикрадіжну систему будь-якої складності і цінового діапазону.

Якщо наданої на нашому сайті інформації виявиться недостатньо і у Вас виникає яке небудь запитання ми з нетерпінням будем очікувати вашого дзвінка за номером телефону (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні спеціалісти в області Антикрадіжні системи с великим задоволенням і в повній мірі дадуть відповідь на будь-яке запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально потрібне під Ваші запити обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Счётчик посетителей РС-05 GSM
  • Счетчик РС-05 GSM
  • Счетчик посетителей Antikrazka РС-05 GSM
  • РС-05 GSM
Виробник:
Автономне живлення :
опціонально
РК дисплей:
немає
Передача даних по радіоканалу:
немає
Окремий облік входу/виходу відвідувачів:
немає
Передача даних по GPRS:
є
Комплектація:
приймач, передавач, блок живлення

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку