Antikragka РС-03R

Фото счетчика посетителей Antikragka РС-03R

Наведіть на картинку для збільшення

6863 грн
Доступний
Доставка
Варианты оплаты
Наши преимушества

Гарантия от производителяГарантия на все купленные товары в нашем интернет-магазине соответствует гарантии производителя

Оповещение по SMSВы получаете SMS сообщения о каждой стадии вашего заказа.

Возврат и обмен - без проблемВы можете вернуть купленные товары в течение 14 дней. Товар должнен быть в нормальном состоянии и иметь все заводские упаковки.">Возврат и обмен - без проблем!

Различные способы оплатыОплачивайте товары удобными вам способами: наличными курьеру, безналично по квитанции банка или кредитной картой прямо в момент заказа..

Лучшая ценаМы гордимся нашими ценами, их каждый день проверяют сотни клиентов, которые отдают выбор нашему интернет - магазину!

Счётчик посетителей РС-03R является автономным во всех смыслах, а именно отсутствует необходимость прокладки каких-либо проводов. Передача данных на ПК происходит по радиоканалу, питание осущетсвляется с помощью батарей. Удобство монтажа на антикражных воротах.

В комплект входят: приёмник, передатчик, радиопереходник USB на ПК, программное обеспечение (ПО), 4-ре пальчиковых батарей типа АА, инструкция.

Особенности и преимущества:


1. Данные передаются на ПК по радиоканалу до 50м.
2. Память находится в счётчиках, нету необходимости запитывать радиобазу от БП, что подключается к ПК. Внутренняя память 10 дней.
3. Количество подключаемых счётчиков не ограничено. ПО самостоятельно определяет новый счётчик
4. Габариты 12х6х2 см. Корпус белый
5. Ширина прохода до 7м.
6. Работа батарей до 12 мес., индикатор разряда батарей, возможность самостоятельной замены. Индикатор изъятия батарей
7. Счётчик суммирует входящих и выходящих, ПО автоматически делит на 2.

Технические характеристики аналогичные счётчику РС-01


Де купити Счетчик посетителей с ПО РС-03R?
Антикрадіжні системи відносяться до дуже складного і унікального товару і тому Ми рекомендуємо купувати його тільки в спеціалізованому магазині, до категорії яких відноситься і наш інтернет-магазин. Счетчик посетителей с ПО РС-03R як і будь-яке інше обладнання із категорії Антикрадіжні системи призначене в кінцевому результаті запобігати крадіжці на торгових точках. Особливо актуально застосування протикрадіжного обладнання в супермаркетах, гіпермаркетах і інших великих приміщеннях де тяжко спостерігати за діями кожного із клієнтів. На сьогоднішні використання протикрадіжної техніки набуває все більшої і більшої популярності, в чому в принципі не дивно, адже уже за досить короткий час покупка подібного обладнання себе повністю окупить. Торгова марка Antikragka зарекомендовало себе уже на протязв багатьох років як надійна компанія що випускає в світ тільки якісне обладнання і з обладнанням Счетчик посетителей с ПО РС-03R вона теж постаралась на славу.
Купити Счетчик посетителей с ПО РС-03R ви можете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі і в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Счетчик посетителей с ПО РС-03R в нашому інтернет-магазині якщо не найнижча, то одна із самих низьких на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, фото, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо гарантійні зобовязання.

В широкому асортименті категорії Антикрадіжні системи Ви знайдете не тільки Счетчик посетителей с ПО РС-03R, але і інші прилади із цієї області, позволяющі повністю захистити свій бізнес від будь-якої крадіжки. Серед продукції Ви знайдете як бюджетні рішення для невеликих магазинів, так і більш дорожчі рішення для більш важливих об`єктів. Всеціло ми готові запропонувати протикрадіжну систему будь-якої складності і цінового діапазону.

Якщо наданої на нашому сайті інформації виявиться недостатньо і у Вас виникає яке небудь запитання ми з нетерпінням будем очікувати вашого дзвінка за номером телефону (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Отримавши від вас дзвінок наші висококласні спеціалісти в області Антикрадіжні системи с великим задоволенням і в повній мірі дадуть відповідь на будь-яке запитання, і при необхідності допоможуть підібрати ідеально потрібне під Ваші запити обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Счётчик посетителей с ПО РС-03R
  • счётчик с ПО РС-03R
Виробник:
Автономне живлення :
є
РК дисплей:
немає
Передача даних по радіоканалу:
є
Окремий облік входу/виходу відвідувачів:
немає
Передача даних по GPRS:
немає
Комплектація:
приймач, передавач, блок живлення, інструкція, ПЗ
Макс. відстань між лічильником і ПК:
до 50м.

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 14 дней

У вас есть 14 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку