Секційні (Sectional)

Секційні (Sectional)

Секційні приводи FAAC

є невід`ємною частиною під автоматику секційних воріт. Секційна автоматика в більшості випадків застосовується для гаражів або об`єктів з невеликою інтенсивністю використання. Вибір подібного обладнання часто скрутний і несе важливі нюанси.

Секційні приводи FAAC бувають ланцюгові і вальні. Перші з них використовуються для середніх і малих розмірів воріт низького або стандартного підйому з висотою притолоки до 600 мм., а другий для великих воріт з висотою притолоки більше 600 мм. Таким чином другі призначені для більш інтенсивної роботи і навантажень.

Перш ніж замовити секційні приводи FAAC зверніть увагу ще на такі характеристики зусилля, висота підйому і площа полотна. Кожна з них являеться за своїм ключовим і впливає на кінцеві ціни секційних приводів FAAC.

Купити FAAC Seсtional приводи ви завжди зможете на сторінках нашого інтернет-магазину систем контролю Magazun.com. У широкому асортименті ви завжди зможете придбати найбільш підходящі секційні приводи FAAC за кращою ціною і з швидкою доставкою!

3475 грн
FAAC | Секційні (Sectional)
КОД: 34591
Доступний, доставка 1-2 дні
Тягове зусилля: 600 Н,
Тип воріт: секционные,
Ширина стулки (max): 3.8 м.,
Потужність: 40 Вт
4555 грн
FAAC | Секційні (Sectional)
КОД: 34593
Доступний, доставка 1-2 дні
Тягове зусилля: 1000 Н,
Тип воріт: секционные,
Ширина стулки (max): 3.8 м.
Популярні товари
Цена
грн  –  грн
  • 3475грн
  • 4555грн
Тягове зусилля
Вбудований контролер