Сервери

Сервери

Купити сервер

Лише на перший погляд здається, що обладнання серверної кімнати - просте завдання з якою впорається будь хто. Насправді, вирішенням цього питання повинні займатися фахівці, що володіють необхідними знаннями та досвідом. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, рекомендуємо вам ознайомитися з основними правилами підбору моделі сервера або звернутися до наших консультантів за допомогою.

Як вибрати сервер: основні моменти

Універсального сервера в природі не існує, тому роблячи вибір, відразу визначитеся, з якими завданнями йому належить справлятися, а також режимом їх виконання. Бренд і вартість тут не мають особливого значення, технічні можливості - ось основний момент вашого вибору.

Відразу відзначимо, що не завжди необхідно купувати високопродуктивне обладнання. У ряді випадків, наприклад, коли створюється серверна кімната для невеликої компанії, це будуть зайві, невиправдані витрати.

Ціна сервера буде залежати від його продуктивності, потужності, можливостей. В межах лінійки одного бренду існує пряма залежність: чим вищі здатності агрегату, тим вище його вартість. Це правило не завжди виконується, коли мова йде про пристрої, створених різними компаніями-виробниками.

Продуктивність сервера буде залежати від декількох моментів:

  • частота і кількість встановлених процесорів;
  • продуктивності жорсткого диска;
  • типу та обсягу пам`яті.

При цьому перший параметр має основне значення і на нього варто звернути особливу увагу. Сервери Intel, що користуються сьогодні великою популярністю, володіють високою частотою процесорів. Обладнання, створене цією компанією, відрізняється високою швидкістю обробки інформації, а це означає, що продуктивність всієї системи в цілому буде досить високою.

Найбільш популярні процесори від Intel - XEON, які при доступній ціні відрізняються хорошою продуктивністю. Можна підключити до 4-х процесорів в єдину процессорную систему, щоб отримати більш високу продуктивність роботи пристрою.

Добре зарекомендували себе і процесори від AMD - OPTERON, при створенні яких використовувалися перевірені технології, а також одну з останніх повноцінну підтримку 64-бітової архітектури. Такі серверні процесори можна підключити до єдиної комутованої пам`яті, щоб кожен з них міг отримати доступ до потрібного розділу пам`яті по загальному каналу. Як показала практика, така система більш здійснена, ніж підключення процесорів через шину.

Питання вибору сервера по процесу - одне з багатьох, яке потрібно вирішити, перш ніж купити сервер. Якщо у вас недостатньо досвіду в цій галузі, довіртеся професіоналам. Наші консультанти завжди готові прийти на допомогу клієнту в питанні вибору обладнання, відповідного всім його запитам і потребам. Щоб зв`язатися з ними, досить просто набрати вказаний на сайті номер телефону і задати ваші запитання.

Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 62930грн
  • 62930.1грн
Виробник
Сімейство процесора