Шлагбауми Atis

Шлагбауми Atis

Купити шлагбауми Atis

У нашому інтернет-магазині ви можете купити шлагбауми Atis будь-якої моделі за привабливими цінами. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент товару, що дозволяє кожному покупцеві вибрати найбільш відповідну його запитам і потребам модель.

Шлагбауми відомі людству вже кілька століть. Перші згадки про подібні загородження відносяться ще до середини 17 століття. Вони використовувалися у військових цілях, з метою забезпечення правопорядку в містах. У ті часи шлагбауми були тільки механічними. Сьогодні ж їм на зміну прийшли автоматизовані моделі, виготовленням яких займаються багато виробників, в тому числі і компанія Atis.

Автоматизовані шлагбауми Atis, продаж яких здійснюється нашим інтернет-магазином, відрізняються високою надійністю, довговічністю служби, простотою і зручністю експлуатації. Ними можна управляти дистанційно, що значно спрощує роботу співробітників охоронних служб.

У нас ви можете вибрати шлагбаум будь-якого типу:

  • механічний;
  • автоматизований.

Шлагбауми автоматично діляться в свою чергу на два підвиди, по типу силового приводу:

  • електрогідравлічні;
  • електромеханічні.

Найбільш популярними сьогодні є електрогідравлічні шлагбауми, що відрізняються простотою конструкції, великим терміном експлуатації, можливістю використовувати більш довгі, а значить і більш важкі стріли.

Ціни на шлагбауми Atis в нашому інтернет-магазині цілком доступні. У цьому ви можете переконатися особисто, переглянувши представлений вашій увазі каталог. Наші консультанти завжди готові надати покупцеві допомогу у виборі відповідної моделі. Зв`язатися з ними, щоб задати ваші запитання, можна в режимі онлайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.

22951 грн
Atis | Шлагбауми Atis
КОД: 42420
Доступний, доставка 1-2 дні
Клас герметичності: IP54,
Довжина стріли: 5 метрів,
Швидкість відкриття/закриття: 3 сек.,
Матеріал: сталь
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 22951грн
  • 22951.1грн
Довжина стріли
Швидкість відкриття/закриття
Матеріал