Шлагбауми FAAC

Шлагбауми FAAC

Купити шлагбауми FAAC

Якщо ви хочете купити шлагбауми FAAC, зробити це можна в нашому інтернет-магазині. Тут вам запропонують не тільки широкий асортимент товарів, але і цілком доступні ціни.

Компанія FAAC знаходиться на ринку обладнання контролю доступу з 1965 року. За допомогою обладнання італійської фірми ви зможете забезпечити надійний контроль автомобільного потоку на територію з обмеженим доступом:

  • автомобільні парковки;
  • промисловий сектор;
  • закриті житлові, торгові, офісні зони.

Висока якість і надійність шлагбаумів FAAC, продаж яких здійснюється нашим інтернет-магазином, забезпечені випуском всіх комплектуючих безпосередньо заводами італійського виробника. Кожна модель повністю відповідає міжнародному стандарту якості UNI 8612. Це стосується не тільки їх конструкції, але і наявності захисних пристроїв, основна функція яких - запобігання нещасних випадків.

Шлагбауми FAAC представлені на ринку двома видами:

  • - механічні;
  • - гідравлічні.

Причому останні випускаються в набагато більшій кількості, оскільки в силу певних причин користуються великою популярністю. Автоматика електрогідравлічних шлагбаумів витримує коливання напруги від 180 до 250 В без будь-якого ризику для своїх експлуатаційних властивостей. Низький рівень енергоспоживання - друга їх перевага, дозволяє живити обладнання від електромережі побутового призначення. Високу безпеку роботи шлагбаумів забезпечують фотоелементи. Температурний режим роботи обладнання от -60 до +50 градусів. Надійність роботи при мінусових температурах забезпечується використанням в гідравлічній системі низькотемпературних рідин.

Ціни на шлагбауми FAAC в нашому інтернет-магазині цілком доступні, але при цьому їх якість, надійність і довговічність роботи задовольнять навіть найвибагливіших покупців. Якщо вам потрібна консультація з питання підбору моделі шлагбаума, зверніться до наших консультантів, які завжди готові допомогти з вибором відповідного обладнання. Зв`язатися з ними можна в режимі онлайн, по телефону або іншим зручним для вас способом.

34551 грн
FAAC | Шлагбауми FAAC
КОД: 34658
Доступний, доставка 1-2 дні
Клас герметичності: IP44,
Довжина стріли: 3,8 метра,
Швидкість відкриття/закриття: 3.5 сек. - 4.5 сек.,
Матеріал: алюминий
38838 грн
FAAC | Шлагбауми FAAC
КОД: 34660
Доступний, доставка 1-2 дні
Клас герметичності: IP44,
Довжина стріли: 7 метров,
Швидкість відкриття/закриття: 4 сек. - 8 сек.,
Матеріал: алюминий
39822 грн
FAAC | Шлагбауми FAAC
КОД: 34659
Доступний, доставка 1-2 дні
Клас герметичності: IP44,
Довжина стріли: 7 метров,
Швидкість відкриття/закриття: 4 сек. - 8 сек.,
Матеріал: алюминий
Цена
грн  –  грн
  • 34551грн
  • 39822грн
Довжина стріли
Швидкість відкриття/закриття
Матеріал