Шлагбауми Genius

Шлагбауми Genius

Купити шлагбауми Genius

Наш інтернет-магазин здійснює продаж шлагбаумів Genius. Обладнання представлено в нашому каталозі в широкому асортименті, що дозволяє кожному покупцеві вибрати модель, яка повністю відповідатиме його потребам і вирішувати поставлені завдання.

Автоматичні шлагбауми Genius продумані до найдрібніших деталей. Це якісні та надійні вироби, оснащені вбудованим блоком управління. Вони відмінно поєднуються з будь-яким типом автоматизованих систем контролю доступу. Пристрої оснащуються також механічним замком розблокування, передбаченим на випадок перебоїв енергопостачання. Також слід відзначити особливу конструкцію цього обладнання, яка дозволяє використовувати стріли до 5 метрів в довжину, не застосовуючи додаткових опор, підставок. Ще одна безсумнівна перевага - плавність руху стріли. Перед повним закриттям або відкриттям шлагбаума вона трохи пригальмовує, що дозволяє вберегти обладнання від пошкоджень. Дистанційне керування, здійснюване за допомогою ключів-брелоків, магнітних карт, пультів та інших пристроїв, значно полегшує роботу фахівців охоронної служби.

При таких експлуатаційних властивостях ціни на шлагбауми Genius залишаються цілком доступними. У цьому ви можете переконатися особисто, переглянувши наш каталог, представлений вашій увазі. Ринковий попит на товари італійського виробника постійно зростає завдяки оптимальному поєднанню таких характеристик, як якість виготовлення, надійність експлуатації, простота конструкції і монтажу, ергономічність дизайну, і доступності ціни. Крім того, устаткування адаптоване до умов роботи в умовах клімату нашої країни, який дуже відрізняється від італійської.

Якщо ви вирішили придбати шлагбаум Genius, але ще не визначилися з моделлю, допомогти у вирішенні цього завдання можуть надати наші консультанти. Вам достатньо зателефонувати їм або зв`язатися в режимі онлайн, щоб задати будь яке питання, що вас цікавить, на кожен з яких ви отримаєте повну, кваліфіковану відповідь.

28253 грн
Genius | Шлагбауми Genius
КОД: 34541
Доступний, доставка 1-2 дні
Клас герметичності: IP44,
Довжина стріли: 3,8 метра,
Швидкість відкриття/закриття: 3 сек.,
Матеріал: сталь
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 28253грн
  • 28253.1грн