Система виклику офіціанта

У цій категорії немає товарів

Купити систему виклику офіціанта

Люди, які займаються ресторанним бізнесом, хоча б раз зустрічалися з такою проблемою, коли через нестачу уваги клієнти йдуть і більшість з них більше ніколи не відвідують заклад, де їх обділили увагою. Але ж ці люди могли стати вашими постійними відвідувачами. Вирішення цієї проблеми є і назва йому - система виклику офіціантів.

Вона була розроблена спеціально для швидкого сповіщення обслуговуючого персоналу про побажання клієнта. Система широко поширюється в сучасних ресторанах, кафе, клубах, дискотеках, готелях та інших подібних закладах.

Переваги системи виклику офіціанта

  • Клієнту не потрібно махати руками і звати офіціанта, все тільки за допомогою кнопки виклику, особливо це дуже зручно при великій кількості відвідувачів, в умовах шуму або чималій площі закладу;
  • Клієнти набагато частіше роблять дозаказ;
  • Своєчасний контроль VIP-залів;
  • Більшість клієнтів, не люблять, коли офіціант зникає надовго, поки вони читають меню, або коли стоїть "над душею", чекаючи, поки відвідувач його вивчить;
  • Якщо ресторан перебувати на природі, то часто між баром і столами відстань може бути більше 100 метрів, тому власникові в такій ситуації просто необхідно прийняти рішення купити систему виклику офіціанта, для того щоб надати своїм клієнтам якісний сервіс.

Принцип роботи системи виклику офіціанта

Перш ніж замовити систему виклику офіціанта, вивчіть інформацію про деякі особливості її роботи:

  • Кнопка виклику персоналу - розташована на кожному столику;
  • Інформаційне табло - залежно від обраної моделі, висвічує від трьох до шести викликів одночасно. Приймає близько 100 сигналів від кнопок виклику. Розташовується на рецепшене, барі або на кухні. За ним стежить адміністратор або бармен, для того щоб розподілити кого з офіціантів послати на той чи інший виклик.
  • Пейджер з браслетом на руку - офіціант надягає його, як годинник. Якщо виклик надходить, то ви моментально будете про це оповіщені із зазначенням номера столика, який зробив виклик. Також він може зберігати архів викликів, тому завжди нагадає, якщо офіціант ще не обслужив клієнта. Ще на пейджер кухар може посилати сигнал, про те, що замовлення готове.

Ціна систем виклику офіціанта абсолютно різна, все залежить від обраної вами моделі. Наш інтернет-магазин пропонує абсолютно різну видову категорію, для того щоб задовольнити потреби кожного нашого клієнта. Ви завжди можете скористатися допомогою консультанта для вибору найбільш відповідної моделі. Зв`язатися з ним можна за телефоном, електронною поштою, в режимі онлайн - будь-яким зручним для себе способом.