Системи DANROU

Системи DANROU

Купити систему DANROU

Нові технології входять в наше повсякденне життя все швидше, особливо це стосується області збереження майна громадян, як особистого, так і «громадського». Найпершим кроком тут було створення сигналізаційних охоронних систем.

Однак, для того, щоб забезпечити більш високий рівень безпеки, разом з сигналізацією рекомендують сьогодні використовувати системи відео спостереження, використання якої дозволяє запобігти несанкціонованому проникненню на територію, що охороняється. Крім того, цей крок дозволить значно полегшити і збільшити ефективність роботи співробітників системи безпеки.

Найбільш популярними сьогодні є системи Danrou, купити які ви можете на сайті Magazun.com. Настільки високим попитом вони користуються сьогодні не дарма.

Перше, що варто відзначити - це демократичні ціни на системи Danrou, при високій якості виготовлення.

Вони відмінно підходять для організації системи відео спостереження, як у приватних володіннях: квартирі, будинку, гаражі, так і в офісах і на промислових об`єктах. Відмінні характеристики систем Danrou - високий рівень завадостійкості, можливість ручного управління каналами, висока якість зображення (25 fps), надійний захист протоколу передачі сигналу. Крім того, до особливостей цих пристроїв відносяться швидкий і простий монтаж, легка настройка, зручна експлуатація.

Принцип роботи системи Danrou: відеосигнал від камери передається по радіоканалу (трансляція йде в різних діапазонах залежно від моделі) на вбудований в монітор приймач, який в свою чергу, приймаючи зображення, передає його на екран. При необхідності отриману інформацію можна зберігати на SD-карті (в деяких системах є така можливість). Системи Danrou, що дуже важливо, не заважають роботі Wi-Fi. Слід зазначити, що зазвичай камери оснащені датчиком руху, наявність якого дозволяє встановлювати користувачеві режим запису на свій розсуд: циклічний або за рухом. Деякі моделі систем можуть мати режим квадратора та ІЧ-підсвічування, що дозволяє отримувати якісне зображення навіть в темний час доби.

На сайті Magazun.com можна не просто купити відео спостереження Danrou різного типу, але також прочитати інструкції по їх установці, відгуки покупців про них, отримати необхідні консультації (для цього можна зв`язатися з менеджерами нашої компанії по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом).

У цій категорії немає товарів