Системи KINGWAVE

Системи KINGWAVE

Купити систему KINGWAVE

Вже давно перестала бути чимось фантастичним можливість бачити щось на відстані, адже в наше життя вже кілька десятків років як увійшли професійні системи відеоспостереження, які дозволяють забезпечити надійний захист будинку, офісу і підприємства від несанкціонованих проникнень сторонніх осіб. В магазині Magazun.com ви можете придбати системи KINGWAVE, величезний асортимент яких дозволить завжди підібрати обладнання, що повністю відповідне пропонованим вами технічним вимогам. Для кожного типу охоронюваного об`єкта ми запропонувати індивідуальне рішення. Ціни на системи KINGWAVE в нашому магазині доступні кожному покупцеві. Тут є, як моделі, що представляють собою обладнання створене за новітнім розробкам, так і більш прийнятні варіанти економ-класу, які трохи дешевші за вартістю, однак здатні забезпечувати не менш високий рівень безпеки.

Залежно від потреби, покупець може вибрати кольорові або чорно-білі, внутрішні чи вуличні, вузько-або ширококутні відеокамери спостереження. Тут для кожної проблеми знайдеться своє рішення.

Перш ніж купити систему відеоспостереження KINGWAVE, радимо вам ознайомитися з її технічними характеристиками, прочитати відгуки, залишені тими, хто вже став раніше її власником. Якщо ж цієї інформації вам буде недостатньо, скористайтеся можливістю отримання безкоштовної консультації наших професійних менеджерів, які зможуть відповісти на будь-які ваші запитання щодо покупки, установки та експлуатації безпровідного обладнання KINGWAVE.

Відзначимо, що системи KINGWAVE, відгуки про яких ви зможете прочитати на нашому сайті, підтримують до 4-х відеокамер. А оснащення їх датчиками руху дозволяє вибирати більш зручний для вас режим запису: по руху або циклічний. Більшість моделей мають можливість здійснювати запис відеосигналу на SD-карту і підтримувати мережеві протоколи. Крім того, стандартний режим стиснення Н.264 дозволить не тільки записати відео високої якості, але також максимально економити вільний простір на диску.

Відзначимо, що системи безпровідного відеоспостереження KINGWAVE - це відмінне рішення для організації системи відеоспостереження на найрізноманітніших об`єктах: від гаража до складського приміщення. А якщо згадати ще й про доступну ціну систем KINGWAVE, то можна впевнено говорити про те, що кращий варіант знайти важко.