Блоки для POS терміналів

7120 грн
КОД: 73517
Доступний
VGA вихід: є,
Процесор: Intel Celeron J1900 (2,4 ГГц),
Оперативна пам`ять: 4 ГБ -> 6 ГБ,
Ємність накопичувача: 120 ГБ,
Послідовний порт: є, 4xDB9

Системні блоки для POS-систем

POS-комп`ютери - це основна частина POS-системи. Саме від них залежить продуктивність всієї мережі, а значить і швидкість дій касирів.

Є думка, що POS-система може бути заснована на звичайному офісному системному блоці. І головна вимога - це відповідність встановленого ПЗ торговим вимогам, достатність потужності процесора і його оперативної пам`яті. Однак насправді це не так.

POS-комп`ютери являють собою спеціалізовані касові системні блоки, які не тільки володіють вищевказаними властивостями. Вони також відрізняються розширеною функціональністю за рахунок інтегрованих в корпус периферійних пристроїв.

При всьому цьому корпус POS-комп`ютера має компактні розміри, що дозволяє економити корисний простір на робочому місці касира. Материнська плата тут зафіксована дуже надійно, часто має додатковий роз`єм і ключі, які обмежують доступ до дисків і інших пристроїв накопичення інформації.

Блок живлення POS-комп`ютера може бути як зовнішнім, так і внутрішнім, але зазвичай його потужність не перевищує 100 Вт, що цілком достатньо для виконання будь-якого передбаченої в торгівлі, завдання. Такі системні блоки зазвичай виробляються в обмежених кількостях, тому ціна на POS-комп`ютери буде декілька вище, ніж на звичайні системники. Однак переваги спеціальних комп`ютерів в повній мірі окупають витрати, які ви понесете при їх купівлі. Серед достоїнств POS-комп`ютерів слід виділити:

  • - Надійність;
  • - Ергономічність корпусу;
  • - Функціональність;
  • - Швидкодія.

Вирішивши купити POS-комп`ютер для виконання торгово-касових завдань, ви зробите правильний вибір, в чому переконаєтеся відразу, як тільки він буде підключений на робочому місці касира. Зверніть увагу, що комплектуючі для цих системних блоків підбираються на основі строго відбору. Замовити POS-комп`ютери в нашому інтернет-магазині дуже просто. Вам потрібно лише покласти вибраний товар в «Корзину» та оформити замовлення.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 7120грн
  • 7120грн
Виробник
Ємність накопичувача
Порт USB
Аудіовихід
Оперативна пам`ять
Колір