СКБ Электронмаш

Компанія «СКБ Електронмаш» заснована в 1994 році. Величезний досвід у побудові систем автоматики, протягом короткого часу, дозволив зайняти компанії провідні позиції на ринку пожежної безпеки.
Основним видом діяльності компанії є розробка, впровадження, виробництво і реалізація повного спектру технічних засобів, для побудови систем пожежної сигналізації, автоматики пожежогасіння та димовидалення. За минулі роки створені бренди приймально-контрольних приладів «ВАРТА», інтелектуальних пожежних сповіщувачів серії «ПРЕМ`ЄР» знайшли своє застосування на десятках тисяч об`єктах різного призначення. Особливою гордістю компанії є адресна система пожежної сигналізації, автоматики та управління «ВАРТА-АДРЕС», яка за своїми характеристиками і можливостями перевершує аналоги провідних світових виробників.
Наше обладнання протягом тривалого часу успішно експлуатується на найбільших господарських об`єктах України, таких як "Арселор Міттал» Кривий Ріг, "Азовсталь", Дніпровський Меткомбінат, «Укртелеком», «Укрзалізниця», «Сєвєродонецький Азот» і на багатьох інших об`єктах, спортивних спорудах, житлової та комерційної нерухомості. Продукція експортується в Росію, Молдову, Францію, Білорусь, Казахстан, Румунію.
Вся продукція, що випускається відповідає європейським нормам EN54, і має діючі сертифікати відповідності.

КАТЕГОРИИ ТОВАРОВ СКБ Электронмаш:

Уцененные товары

В этой категории нет товаров