СНПЧ

483 грн
КОД: 24551
Доступний
Тип розхідника: комплект СНПЧ,
Суміснісні моделі: ,
Кількість кольорів: 6
411 грн
КОД: 24554
Доступний
Тип розхідника: комплект СНПЧ,
Суміснісні моделі: ,
Кількість кольорів: 4

СНПЧ для принтерів

СНПЧ являє собою систему безперервної подачі чорнила, призначену для струменевих принтерів. Завдяки цьому комплекту можна забути про необхідність покупки дорогих картриджів, друкувати набагато більше. Використовуючи оригінальні картриджі. Крім того, це реальна економія на печатки (приблизно в 20 разів більше друкованої продукції за звичними цінами). При цьому ви зможете використовувати альтернативне чорнило і самостійно виконувати заправку.

Комплекти СНПЧ - це зовнішні ємності для чорнила з великим обсягом (100 мл проти стандартного обсягу картриджа в 15 мл). Чорнило для них продаються у великих ємностях (до 1000 мл), тому вони обходяться набагато дешевше. Ємності для чорнила СНПЧ мають великі отвори для доливання, що дозволяє без проблем виконувати заправку самостійно - потрібно мати під рукою невелику воронку або великий одноразовий шприц, який завжди можна купити в аптеці. При цьому заправку можна виконувати навіть в процесі друку, не зупиняючи його, якщо ви бачите, що чорнило в якійсь з ємностей закінчується, що неможливо зробити, користуючись звичайними картриджами.

Комплектація СНПЧ

У комплект поставки СНПЧ входить:

 • спеціальні картриджі;
 • ємності для чорнила різних кольорів;
 • шлейф з тонких силіконових трубочок, з`єднаних воєдино;
 • кріплення;
 • чіпи (актуально для принтерів Epson).

Чому СНПЧ настільки популярні

Вирішивши купити СНПЧ, ви отримуєте можливість реальної економії власних коштів, які йдуть на витратні матеріали. Економія обумовлена наступними факторами:

 • можливість використовувати практично будь-яке чорнило, вибір яких ви можете здійснювати на свій розсуд;
 • відсутність необхідності витрачати чорнило на прочищення дюзового друкуючих головок при кожній заміні картриджа, а це приблизно по 10-15% містячих в них фарбувальних речовин;
 • відсутність необхідності постійно купувати оригінальні картриджі, вартість яких досить велика, а ось заправити їх знову і використовувати по другому-третьому і т.д. колу - найчастіше неможливо.

Таким чином, навіть якщо вихідна ціна СНПЧ вище, ніж оригінального картриджа, в процес експлуатації вартість комплекту окупається вже буквально після першої дозаправки.

Області застосування СНПЧ

Де можна використовувати СНПЧ:

 • в домашніх умовах;
 • в офісі;
 • у фотостудії;
 • для виготовлення поліграфії.

У кожному з цих випадків, вам не доведеться постійно підраховувати вартість друку, ви отримуєте можливість економити на витратних матеріалах, а швидкість друку буде настільки ж високою, як якщо б ви використовували звичайні струменеві картриджі. А при виготовленні друкованої сувенірної продукції з використанням технології термотрансфера і сублімацій чорнила або спецпаперу можна наносити будь-які зображення на кружки, футболки та інші вироби.

Все це в рівній мірі стосується принтерів будь-яких марок. У нас є СНПЧ для Canon, Epson, HP і інші принтери. Все що вам необхідно, відзначити відповідну марку оргтехніки і зробити свій вибір на користь того чи іншого комплекту безперебійної подачі чорнила. Якщо у вас виникнуть які-небудь питання або труднощі, ви завжди можете скористатися допомогою наших консультантів, з якими можна зв`язатися онлайн, по телефону, електронною поштою або іншим зручним способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

 • 411грн
 • 483грн
Виробник
Совмістимість по виробникам
Кількість кольорів