Сполучні кабеля (пігтейли)

288 грн 301 грн Ви економите: 14 грн
КОД: 15657
Доступний
Тип з`єднання: RP-SMA(Female) -> N-type(Male),
Довжина кабелю: 3 метри
1916 грн
КОД: 32834
Доступний
Тип з`єднання: InifiniBand CX4 -> InifiniBand CX4,
Довжина кабелю: 1 метр
895 грн
КОД: 32835
Доступний
Тип з`єднання: SFP+ -> SFP+,
Довжина кабелю: 1 метр
1479 грн
КОД: 32836
Доступний
Тип з`єднання: InifiniBand CX4 -> InifiniBand CX4,
Довжина кабелю: 3 метри
1035 грн
КОД: 32837
Доступний
Тип з`єднання: SFP+ -> SFP+,
Довжина кабелю: 3 метри
1152 грн
КОД: 35016
Доступний
Тип з`єднання: N-type(Male) -> N-type(Female),
Довжина кабелю: 12 метрів
548 грн
КОД: 52395
Доступний
Тип з`єднання: N-type(Male) -> RP-SMA(Male),
Довжина кабелю: 12 метрів
38 грн
КОД: 101955
Доступний
Тип з`єднання: FC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 1.5 метри
38 грн
КОД: 101956
Доступний
Тип з`єднання: LC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 1.5 метри
35 грн
КОД: 101957
Доступний
Тип з`єднання: SC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 1.5 метри
290 грн
КОД: 124862
Доступний
Тип з`єднання: FC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 1 метр
236 грн
КОД: 124863
Доступний
Тип з`єднання: LC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 2 метра
241 грн
КОД: 124864
Доступний
Тип з`єднання: LC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 1 метр
218 грн
КОД: 124865
Доступний
Тип з`єднання: SC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 2 метра
181 грн
КОД: 124866
Доступний
Тип з`єднання: SC/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 2 метра
270 грн
КОД: 124867
Доступний
Тип з`єднання: ST/UPC -> пайка,
Довжина кабелю: 2 метра

Сполучні кабелі або пігтейли - це відрізки з оптичного волокна невеликого діаметра, оконечені тільки з одного боку роз'ємом певного типу. Застосування цих кабелів досить широке, їх виробляють для домашньої експлуатації та монтажу в умовах великого виробництва.

Сполучні кабелі: асортимент

У спеціалізовані магазини сполучні кабелі постачають у вигляді монтажних шнурів. У цьому їх велика перевага - таким чином перед самим монтажем кабелю ви самі можете відрегулювати необхідну довжину. Стандартна довжина оптичного пігтейлу - 1 метр, а на виробництві вони виготовляються парами. Тип волокна може бути виконано будь-яким можливим, головне, щоб він відповідав стандартам якості.

Пігтейли використовуються для підключення до зовнішніх антен, для з'єднання з обладнанням та іншими адаптерами. Матеріал, з якого зроблені сполучні кабелі, відповідає всім стандартам безпеки.

Такий оптичний шнур має ще одну назву - патч-корд. Вони існують в декількох варіаціях: одномодові і багатомодові, сімплексні і дуплексні. Існує певний стандарт довжин в метрах. Це 1, 2, 3 і 5 м.

Пігтейли в нашому інтернет-магазині

Серед асортименту нашого інтернет-магазину ви знайдете обладнання різних виробників. Сполучні кабелі випускають компанії D-Link, TP-Link, GeoVision, Zetpro, ASP і Edimax.

Купуючи патч-корд в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені, що вони забезпечені індивідуальним паспортом, в якому вказані всі основні характеристики, діагностики та результати раніше зроблених вимірів.

Придбати з'єднувальний кабель найкраще в спеціалізованому магазині. Саме таким є наш інтернет-магазин. Ми прямим чином співпрацюємо з постачальниками, тому ручаємося за високу якість і прийнятні ціни. Для вас ми готові доставити обладнання в найкоротші терміни, якщо ви живете в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Чернівцях чи іншому місті України.

Будьте уважні при виборі обладнання на сайті, в онлайн-режимі можна відстежити всі поточні акції і знижки. Ви можете замовити пітгейл на сайті за привабливою ціною. Для цього достатньо зв'язатися з нашим менеджером або запросити зворотний зв'язок в онлайн-режимі. Фахівці нашого магазину зв'яжуться з вами і з радістю підберуть необхідні комплектуючі.

Фильтры товаров
Виробник
Довжина кабелю