Сполучні кабеля (пігтейли)

1843 грн
КОД: 32812
Доступний
Кабель D-Link DEM-CB50ICX 0.5m Screw connector Де купувати D-Link DEM-CB50ICX? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких...
314 грн
КОД: 15657
Доступний
Кабель для антенны - Коннектор: RP-N и N-типа - Длина кабеля: 3 м Де купувати D-Link ANT24-ODU3M? Таке обладнання слід купувати тільки в...
824 грн
КОД: 32707
Доступний
Виробник: D-Link,
Довжина кабелю: 9 метрів,
Тип роз`єму: N
1078 грн
КОД: 32837
Доступний
Кабель для стекирования коммутаторов длиной 3м, D-Link DEM-CB300S Стекирование или объединение в stack - это возможность "сборки" нескольких одинаковых...
557 грн
КОД: 35016
Доступний
Виробник: TP-Link,
Довжина кабелю: 12 метрів,
Тип роз`єму: N
571 грн
КОД: 52395
Доступний
Виробник: Edimax,
Довжина кабелю: 12 метрів,
Тип роз`єму: N + RP-SMA

Сполучні кабелі або пігтейли - це відрізки з оптичного волокна невеликого діаметра, оконечені тільки з одного боку роз'ємом певного типу. Застосування цих кабелів досить широке, їх виробляють для домашньої експлуатації та монтажу в умовах великого виробництва.

Сполучні кабелі: асортимент

У спеціалізовані магазини сполучні кабелі постачають у вигляді монтажних шнурів. У цьому їх велика перевага - таким чином перед самим монтажем кабелю ви самі можете відрегулювати необхідну довжину. Стандартна довжина оптичного пігтейлу - 1 метр, а на виробництві вони виготовляються парами. Тип волокна може бути виконано будь-яким можливим, головне, щоб він відповідав стандартам якості.

Пігтейли використовуються для підключення до зовнішніх антен, для з'єднання з обладнанням та іншими адаптерами. Матеріал, з якого зроблені сполучні кабелі, відповідає всім стандартам безпеки.

Такий оптичний шнур має ще одну назву - патч-корд. Вони існують в декількох варіаціях: одномодові і багатомодові, сімплексні і дуплексні. Існує певний стандарт довжин в метрах. Це 1, 2, 3 і 5 м.

Пігтейли в нашому інтернет-магазині

Серед асортименту нашого інтернет-магазину ви знайдете обладнання різних виробників. Сполучні кабелі випускають компанії D-Link, TP-Link, GeoVision, Zetpro, ASP і Edimax.

Купуючи патч-корд в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені, що вони забезпечені індивідуальним паспортом, в якому вказані всі основні характеристики, діагностики та результати раніше зроблених вимірів.

Придбати з'єднувальний кабель найкраще в спеціалізованому магазині. Саме таким є наш інтернет-магазин. Ми прямим чином співпрацюємо з постачальниками, тому ручаємося за високу якість і прийнятні ціни. Для вас ми готові доставити обладнання в найкоротші терміни, якщо ви живете в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Чернівцях чи іншому місті України.

Будьте уважні при виборі обладнання на сайті, в онлайн-режимі можна відстежити всі поточні акції і знижки. Ви можете замовити пітгейл на сайті за привабливою ціною. Для цього достатньо зв'язатися з нашим менеджером або запросити зворотний зв'язок в онлайн-режимі. Фахівці нашого магазину зв'яжуться з вами і з радістю підберуть необхідні комплектуючі.

Фильтры товаров
Виробник
Тип з`єднання
Довжина кабелю