Соковижималки

608 грн
КОД: 70935
Доступний
Где купить Соковыжималка Sinotech GD265? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная составная...
839 грн 886 грн Ви економите: 47 грн
КОД: 39973
Доступний
Потужність: 20 Вт,
Обсяг: 1,0 л,
Тип соковижималки: для цитрусових,
Швидкість обертання: 59 об/хв.
2395 грн
КОД: 39970
Доступний
Где купить Соковыжималка Philips HR1863/00? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная...
2941 грн
КОД: 70929
Доступний
Где купить Пресс-Томат Howell HTP 261 PRO? К покупке бытовой техники следует подойти со всей ответственностью. Бытовая техника несомненно важная составная...
3254 грн 3575 грн Ви економите: 321 грн
КОД: 39966
Доступний
Потужність: 800 Вт,
Обсяг: 1,5 л
5514 грн
КОД: 39967
Доступний
Потужність: 150 Вт,
Обсяг: 1,5 л

Купити соковижималку

Кожен знає, що являє собою покупний сік - це справжній коктейль з підсолоджувачів, консервантів, освітлювачів, підкислювачів та ароматизаторів, розбавлений водою. Назвати його смачним ще можна, а от корисним - ні. Але де взяти натуральний сік? Питання вирішується елементарно, коли на вашій кухні з`являється соковижималка.

За допомогою цього кухонного агрегату ви зможете готувати смачний, а головне корисний сік у домашніх умовах. А вибрати і замовити соковижималку відповідної моделі, ви можете в нашому інтернет-магазині, де вашій увазі представлений широкий їх асортимент.

Типи соковижималок

Соковижималки можна розділити на кілька типів: шнекові, універсальні, комбіновані, для цитрусових і т.д.

Трохи докладніше про кожен з видів:

  • Шнекові. Принцип роботи цих соковижималок аналогічний м`ясорубці. Вони складаються з сіточки і шнекового валу. Низький рівень шуму при роботі досягається за рахунок функціонування на низьких оборотах. Шнекові соковижималки виробляють сік за рахунок принципу "холодного преса" або віджиму. У цьому випадку в соку залишаться всі вітаміни і корисні мікроелементи, які при нагріванні пропадають. Шнекові соковижималки мають високу продуктивність, тому якщо ви хочете купити соковижималку цього виду, майте на увазі, що коштують вони недешево.
  • універсальні "соковижималки" призначені для всіх фруктів і овочів. Такі моделі мають непросту конструкцію, тому вартість універсальних соковижималок значно вища, ніж інших типів. Цей тип також ділиться на два підвиди:
  • - з циліндровим сепаратором - вичавлює більше соку, але не має функції автоматичного відкидання макухи, тому дуже швидко засмічується;
  • - з канонічним сепаратором - має меншу продуктивність, але при вичавлюванні збирає макух в окремий резервуар.
  • комбіновані - ці соковижималки оснащені додатковими можливостями. В основному ці моделі поєднують у собі два типи - для цитрусових і універсальні. Але іноді цей вид зустрічається з функціями нарізки овочів і блендера. Зустрічаються такі моделі дуже рідко, та й коштують досить дорого. Але якщо все-таки вас зацікавив такий вид, то вам варто звернути увагу на соковижималки Philips. Цей виробник іноді випускає агрегати з функцією блендера.
  • для цитрусових - ці соковижималки призначені виключно для отримання соку з цитрусових. Вони досить прості в користуванні, та й ціна на соковижималки цього типу набагато нижча, ніж вартість агрегатів інших типів. Тому мати таке пристосування може дозволити собі практично кожна сім`я. Додатковий плюс - компактні розміри і простота догляду за ними.

Це тільки основні типи кухонних агрегатів для отримання соку. Насправді їх набагато більше, і діляться вони на підтипи за різними критеріями. Важко порадити конкретну модель, оскільки кожен покупець визначає для себе сам, які функції та особливості важливі при виборі приладу. Однак можна відзначити, що соковижималки Gorenje і Philips визнані кращими брендами, що підтверджується високим попитом на них серед споживачів.

Якщо ви хочете замовити соковижималку, але остаточно з вибором визначитися не виходить, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших консультантів, готовим відповісти на будь-який ваш питання, що стосується товару в нашому інтернет-магазині. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або іншим зручним способом.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 608грн
  • 5514грн
Виробник
Тип соковижималки
Кількість швидкостей
Обсяг
Потужність
Матеріал корпусу
Авто-відділення м`якоті
Піносепаратор
Колір