Сонячні колектори

8376 грн
КОД: 79779
Доступний
К-сть трубок: 10,
Обсяг бака: 100 л.,
Тип колектора: Термосифонні
10988 грн
КОД: 80991
Доступний
К-сть трубок: 15,
Обсяг бака: 150 л.,
Тип колектора: Термосифонні

Сонячні колектори - високоефективна Екотехніка.

Компанія LogicPower - дочірня компанія китайського бренду LogicFox. За час свого існування компанія здобула на ринку репутацію надійного виробника якісної техніки. LogicPower впевнено залишається лідером відповідного сегмента українського ринку. Продукція компанії доступна по всій Україні - в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Сумах, Запоріжжі, а також у Львові.

Солнечные коллекторы

Термосифонний тип колекторів має перевагу в продуктивності і ефективності. Також системи даного типу мають дуже простий принцип роботи. Рідина, що заповнює трубки, нагрівається під концентрованим сонячним впливом. Завдяки вакуумній прошарку колектори зберігають до 95% сонячної енергії. Гаряча вода піднімається по трубках і подається в накопичувальний бак. З накопичувального бака вода безпосередньо надходить споживачеві.

Обсяг бака сонячного колектора

Сонячні колектори фірми LogicPower мають зносостійкі накопичувальні баки. Матеріал бака: нержавіюча сталь. Це стійкий до корозії міцний хромосодержащего матеріал з високим ступенем пластичністю. На даний момент ми пропонуємо сонячні колектори з об`ємом бака:

  • 100 л .;
  • 150 л .;
  • 240 л.

Кількість трубок сонячних колекторів

За особливостями конструкції сонячні колектори бувають двох основних видів - трубчасті і плоскі. Трубчасті вакуумні сонячні колектори відрізняються більшою ефективністю для опалення будинку в холодний період за рахунок мінімальних тепловтрат. К-ть трубок визначає загальну суму акумулюється енергії. Ми пропонуємо сонячні колектори на:

  • 10 трубок;
  • 15 трубок;
  • 25 трубок.
Ви можете купити представлену продукцію за доступною ціною на території України - в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Сумах, Запоріжжі та у Львові.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 8376грн
  • 10988грн
Виробник
Тип колектора
Обсяг бака
К-сть трубок
Довжина труб
Матеріал баку