Сплітери

60 грн
КОД: 15675
Доступний
Виробник: D-Link,
Стандарти: ADSL, ADSL2, ADSL2+, Annex A, L, M
466 грн
КОД: 71193
Доступний
Виробник: Lux
34 грн
КОД: 84254
Доступний
Виробник: Tcom
29 грн
КОД: 84255
Доступний
Виробник: Tcom
34 грн
КОД: 84256
Доступний
Виробник: Tcom
42 грн
КОД: 84257
Доступний
Виробник: Tcom

ADSL Сплітери

Ціна на ADSL сплітери в нашому інтернет-магазині вас приємно здивує своєю доступністю при високій якості пропонованих нами товарів. Широкий асортимент мережевого обладнання цього типу постійно оновлюється і поповнюється, тому ми впевнено можемо сказати - в нашому інтернет-магазині ви завжди знайдете те, що шукайте!

По своїй суті спліттер є пристроєм, який приймає ADSL-сигнали в телефонної лінії і розділяє їх на дві «частини»: голосовий телефонний сигнал і високочастотний модемний сигнал. При цьому підключений до спліттера ADSL-модем і телефонна лінія зовсім не заважають один одному, не впливають на якість сигналом іншого пристрою.

Телефонні спліттери захищають телефонні апарати від високочастотних сигналів модему, що передаються по телефонній лінії при використанні ADSL-технології. Точно також спліттер захищає модем від перешкод, які часто виникають при роботі телефонного зв`язку.

Багато хто плутає ADSL сплітери з мікрофільтрами, вважаючи їх одним і тим же пристроєм. Насправді, це не так. Мікрофільтр - це низькочастотна «половина» спліттера, що не ділить сигнал на дві складових, а лише обрізає верхню частоту. Саме тому через мікрофільтр можна підключити тільки телефон. А через спліттер - телефон і модем.

Взаємозамінність пристроїв «працює» тільки в одному напрямку. Якщо вам потрібно підключити тільки телефон, то ви можете використовувати, як мікрофільтри, так і телефонні сплітери. А от якщо потрібно підключити модем, то одним мікрофільтром ви обійтися не зможете. Ще одна відмінність полягає в самій конструкції пристроїв. Спліттер має 3 контактних роз`єми, а мікрофільтр - тільки два.

Сплітери для модемів можуть оснащуватися проводом Rexant, представляючи собою компактний і зручний в експлуатації пристрій, який може бути встановлено в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення - будинок, офіс і т.д. При цьому спліттер має два роз`єми: для модему та телефону, а з телефонною лінією він з`єднується за допомогою проводу Rexant. Його струмопровідні мідні жили відрізняються високим рівнем захисту від перешкод.

Якщо ви вирішили купити спліттер для модему, то звертайте увагу на компанію-виробника. Дуже важливо вибирати продукцію надійного, добре зарекомендувавшого себе виробника. У цьому випадку ви можете бути впевнені в тому, що корпус пристрою виконаний з якісного пластику, стійкого до займання, що надійно захищає внутрішні контакти від пошкоджень, що повністю виключає можливість перегріву проводів і короткого замикання.

Такі телефонні сплітери купити ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому можемо гарантувати високу якість, довговічність і безпеку представлених в нашому каталозі товарів.

Також у нас ви зможете придбати оптичні PLC спліттери, представлені в широкому асортименті. Ціна на спліттери для модемів цього типу цілком доступна, придбати їх може дозволити собі практично кожен. Їх головна особливість - низький рівень втрат, широка смуга пропускання, стабільність роботи. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо придбання того чи іншого типу спліттеров, то ви завжди можете отримати по них кваліфіковану консультацію від наших менеджерів - по телефону, в режимі он-лайн або зв`язавшись з ними будь-яким іншим зручним для себе способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 29грн
  • 466грн
Виробник