Супутникові антени

1194 грн
КОД: 79205
Доступний
Антенна для кемпинга Poweron Де купити Poweron портативная? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір...
3935 грн
КОД: 79206
Доступний
Антена тороидальная Т-90 Де купити TOROIDAL T90? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного...
774 грн
КОД: 80133
Доступний
Тип антени: офсетні,
Діаметр антени, мм: 640 мм,
Коефіціент підсилення, дБ: 35.8 dBi
774 грн
КОД: 80134
Доступний
Тип антени: офсетні,
Діаметр антени, мм: 640 мм,
Коефіціент підсилення, дБ: 35.8 dBi

Купити супутникову антену

Супутникові антени являють собою дзеркальні пристрої, що використовуються для прийняття сигналу від штучних супутників, що обертаються навколо Землі. Найбільш поширені сьогодні параболічні антени, які діляться на прямофокусні і офсетні. Але це лише два основних типи, які в свою чергу діляться ще на кілька підтипів. Зазвичай «тарілки» застосовуються для прийому і передачі сигналів супутникового ТБ, інтернету і радіо. Купити супутникові антени будь-якого типу і розміру ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Висока якість товару - це одне з наших основних переваг, завдяки якому наша продукція користується високим попитом. Незалежно від територіального розташування наших клієнтів, кожен з них отримає своє замовлення в максимально стислі терміни. Ми відправляємо товар в будь-яку точку країни.
Перед тим, як купити супутникову антену, необхідно уважно вивчити її технічні характеристики. Також важливо визначитися, в яких умовах буде експлуатуватися «тарілка». Варто зазначити, що від розміру антени і її положення, залежатиме стійкість сигналу. Саме тому установкою повинен займатися фахівець, який має великий досвід подібної роботи, щоб отримати дійсно якісне мовлення. Відразу відзначимо, що не завжди ціна на супутникову антену - головний показник, на який слід орієнтуватися. У ряді випадків краще придбати дешевшу «тарілку» . Але з питанням вибору антени, як з завданням, ускладненої необхідністю одночасного підбору всіх інших частин супутникової системи, краще розбиратися разом з досвідченим фахівцем. Допомога в підборі антени та інших компонентів супутникової системи ТБ ви можете отримати від нашого онлайн-консультанта. Однак варто запам`ятати кілька правил вибору антен, перш ніж заплатити гроші. Спочатку упевніться , що після установки, «тарілка» точно зможе отримувати сигнали від тих супутників, які вас цікавлять. Також потрібно бути впевненим, що місцеві об`єкти не стануть перешкодою для отримання супутникового сигналу. І останнє - вирішіть фінансове питання. «Тарілки» виготовляються з алюмінію і сталі. Причому ціна на супутникові антенизі сталі буде більш доступною. Однак алюмінієві «тарілки» відрізняються більш високою стійкістю до корозійних процесів і меншою вагою. У плані прийому сигналу від супутників ці тарілки нічим один від одного не відрізняються. Все більш популярними стають сьогодні сітчасті і пластикові антени, експлуатаційні характеристики яких досить високі.
Перед тим, як зробити остаточний вибір, ще раз добре обдумайте його. Якщо вам знадобиться підказка, то відразу звертайтеся до нашого онлайн-консультанта. З широкого асортименту супутникових антен він завжди допоможе вам підібрати ту, яка буде повністю відповідати вашим вимогам, запитам та фінансовим можливостям.
Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 774грн
  • 3935грн