Супутникове обладнання

Купити супутникове обладнання

Як вибрати супутникове обладнання, яке буде повністю відповідати вашим запитам і потребам, але при цьому не витратити занадто багато грошей? Відповідь на це питання просте - стати клієнтом нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо своїм покупцям широкий вибір обладнання високої якості за доступними цінами.

Купити супутникове обладнання сьогодні не складе труднощів, оскільки асортимент цього товару на ринку дуже широкий. Набагато складніше вибрати дійсно якісну продукцію, яка буде служити вам довгі роки, не вимагаючи ремонтних робіт. Але якщо ви станете клієнтом нашого інтернет-магазину, то ця проблема перестане для вас існувати.

Найголовніший елемент у всьому різноманітті супутникового обладнання - це супутникова антена, або як її ще називають «тарілка». Основний параметр її вибору - діаметр, чим він більше, тим більшу кількість супутникових каналів буде показувати ваш телевізор. Супутникові антени бувають офсетними і прямофокусними. Якщо вибирати «тарілку», виходячи з переваг кожного типу, то краще всього зупиниться на офсетних антенах. Вони відрізняються більш високою якістю зв`язку із супутником, конвертер не "затінює» дзеркала, налипання снігу і обмерзання якому практично не загрожують, монтаж такої антени більш простий і зручний, як і її настроювання.

Другою частиною супутникової системи, до вибору якої слід поставитися уважно, є ресивер (тюнер). Не варто керуватися принципом «чим дорожче, тим краще» при покупці ресивера, оскільки це не те обладнання, де ціна - основний показник. Більш важливо звернути увагу на ті завдання, які він може виконувати. Не варто купувати тюнер з розрахунком на те, що через кілька років ви, можливо, скористаєтеся тією чи іншою функцією. Вибирайте ресивер, функціями якого ви будете користуватися постійно. Краще купити більш функціональний тюнер, коли в ньому виникне реальна потреба, ніж витрачати гроші, купуючи дороге обладнання «на майбутнє».

Також максимум уваги при купівлі супутникового обладнання слід приділити вибору конвертерів, DiseqC (пристрої, за допомогою якого сигнал з декількох конвертерів перемикається на один кабель), кабелям. Помилки немає - кабель повинен в обов`язковому порядку мати хвильовий опір 75 Ом, бути стійким до негативних впливів навколишнього середовища і мати якісне экраннне обплетення. Не забудьте і про такі «дрібниці», як кронштейни, мультифіди та інші аксесуари. Їх високу якість зробить експлуатацію супутникової системи більш простою і зручною. Ціна на супутникове обладнання буде залежати від різних факторів. Але, як ви вже зрозуміли, вартість не завжди буде визначальним фактором, на який слід орієнтуватися. У випадку зі супутниковими системами, в першу чергу, потрібно звертати увагу на практичність, зручність, функціональність. Якщо вам знадобиться допомога фахівця, то з усіх питань вибору супутникових систем, ви можете звертатися до наших онлайн-консультантів.