Стоп контроль

У цій категорії немає товарів

Протикрадіжна система Стоп-контроль

- це унікальна система, за допомогою якої можна швидко і просто перевірити відвідувача, який викликав підозру. Цей продукт - ідеальне рішення для магазинів. Його можуть застосовувати без будь-яких проблем і складнощів навіть ті охоронці, які недавно прийшли на роботу і ще не мають великого досвіду. Прилад спрацює, навіть якщо зловмисник позбувся протикрадіжного датчика, щоб винести товар з магазину без оплати.

У нас ви зможете купити систему стоп-контроль за цілком доступною ціною. При цьому якість пропонованого вам товару завжди висока, а термін експлуатації досить тривалий. Це підтверджується не тільки виробником системи, але також позитивними відгуками тих покупців, які встигли придбати цей прилад і використовувати його за призначенням.

Такі прилади з`явилися на ринку протикрадіжного обладнання порівняно недавно, проте вже встигли завоювати популярність серед співробітників охорони торговельних приміщень. Детальну інформацію про ці пристрої, особливостях їх експлуатації і т.д., ви зможете в картці товару, а також у наших консультантів.

Серед асортименту нашого інтернет-магазину представлені також протикрадіжні датчики різних типів. У нас є:

  • одноразові і багаторазові датчики;
  • датчики, оснащені тросиками;
  • бірки та брелки RFID;
  • наклейки і етикетки;
  • оптичні електропристрої.

Для різних цілей купують датчики різних типів. Переплутати їх між собою неможливо, оскільки всі датчики мають певний зовнішній вигляд. Одноразові пристрої являють собою етикетки, що оснащуються магнітним чіпом. З їх допомогою маркують товари на полицях супермаркету. Додатковий плюс - такі датчики можна використовувати і в цілях складського обліку, просто завдавши на їх зовнішню поверхню штрих-код магазину. До того ж штрих-код дозволяє замаскувати датчик, зробити його невидимим для стороннього погляду.

Дуже зручні в застосуванні такі багаторазові датчики, як брелоки-ідентифікатори RFID. Вони кріпляться на товар за допомогою троса або іншим способом. Можуть бути використані кілька разів для різних товарів. При передачі товару покупцеві, такі датчики обов`язково знімають з нього.

Вирішивши купити протикрадіжні датчики або прилади "стоп-контроль", уважно вивчіть всю представлену на нашому сайті інформацію про ці пристрої. Якщо вам цього буде недостатньо і виникнуть які-небудь питання, звертайтеся з ними до наших консультантів. Вони завжди готові відповісти на всі ваші запитання, надати докладну, кваліфіковану консультацію по кожному з них. З нами ефективність роботи вашого протикрадіжного обладнання та систем буде максимально високою, так само як і безпеку об`єкта, де вони будуть встановлені.