Сушильні машини

8221 грн
КОД: 84853
Доступний
Розміри: 850 x 595 x 540 мм,
Кількість програм: 15,
Клас енергоспоживання: B,
Тип сушки: конденсаційна,
Кількість білизни: до 7 кг

Сушильні машини для білизни

Сушильні машини для білизни ще не настільки затребувані, як пральні машинки з функцією сушки, проте вони поступово набирають популярності. Всі, хто став власником цих агрегатів, відзначають, що ведення домашнього господарства з покупкою машин стало ще більш простим. До того ж зникла необхідність витрачати час і місце на розвішування вологої білизни.

Особливості сушильних машин

Принцип роботи такого агрегату полягає в тому, що в його барабан, схожий на барабан звичайної "пральної", завантажують випрану ще вологу білизну, яка висушується всередині нього за рахунок подачі гарячого повітря. При цьому утворюється конденсат, який виводитися або в спеціально призначену для цього ємність, або прямо в каналізацію.

Вирішивши купити сушильну машину, ви заощадите час, який витрачатися на очікування висушування випраної білизни. Крім того, можна буде зняти з балкона неестетичні мотузки і позбутися від розкладний кімнатної сушарки.

Якщо порівняти сушильну машину з пральною, що володіє функцією сушки, то перше, що потрібно виділити - здатність обробляти велику кількість білизни. Крім того, ви зможете отримувати в результаті білизну, яка не вимагає сушки. Для цього потрібно вибрати сушильну машину з барабаном об`ємом близько 100 літрів. Відразу відзначимо, що існують моделі з різними типами барабанів:

  • - реверсним (крутитися поперемінно у двох напрямках);
  • - нон-стоп (крутитися в одному напрямку, але всередині є лопаті, призначені для перевертання розташованої всередині білизни).

Обсяг завантаження сушильної машини становить зазвичай 5-8 кг. Також є моделі більш компактних розмірів, завантаження яких не перевищує 3 кг.

Варто також звернути увагу на режими сушіння білизни:

  • Режим "суха білизна" дозволяє отримати вже повністю сухі речі, який відразу можна скласти в шафу. Зазвичай в цьому випадку речі важко випрасувати.
  • Режим "5%-ва вологість". Друга назва - "під праску". Білизна практично суха, але її дуже легко гладити.
  • Режим "за часом". Тут є таймер, що дозволяє регулювати самостійно час сушіння білизни з різних типів тканини.

Є і більш потужніші моделі, в яких поєднуються різні режими сушіння. Ціна на сушильні машини такого типу буде досить висока, однак і експлуатація їх буде більш зручною. У потужніших моделях можна легко висушити будь-які речі: від подушок до взуття. До цих переваг можна додати ще одну - функцію освіження одягу, що дозволяє швидко і просто позбавитися від запаху і складок.

Електронне управління з невеликим інформаційним дисплеєм можна назвати стандартним варіантом. Зверніть увагу, що більшість моделей по енергоспоживанню відноситься до класу C. Втім, багато сушильних машин Electrolux відносяться до енергозберігаючого класу A.

Якщо ви хочете придбати сушильну машину, але не можете зупинити свій вибір на певній моделі, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Маючи великий досвід роботи, вони зможуть допомогти вам підібрати оптимальний варіант. Зв`язатися з ними ви зможете онлайн, по телефону, електронній пошті і іншим зручним для вас способом в будь-який робочий день з 9.00 до 18.00.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 8221грн
  • 8221грн
Виробник
Тип сушки
Кількість білизни
Клас енергоспоживання
Управління
Кількість програм
Дисплей
Колір