Техніка для кухні

Купити техніку для кухні

Побутова техніка робить наше життя більш комфортним та зручним. Не потрібно витрачати величезну кількість часу на виконання роботи вручну, адже її можуть виконати за нас спеціально призначені для цього прилади. Приготування їжі, прання, прибирання - все стає більш простим і швидким.

Відомі компанії-виробники постійно працюють над тим, щоб зробити побутові прилади ще більш досконалими, з року в рік пропонуючи споживачеві нові, більш функціональні, ергономічні моделі. Вони стають незамінними помічниками господині, набагато швидше вирішуючи поставлені завдання, дозволяючи витрачати дорогоцінний час на більш цікаві справи.

Вирішивши купити побутову техніку, багато хто стикається з проблемою вибору тієї чи іншої моделі. Це дійсно складне питання, оскільки той широкий асортимент, який постає перед очима покупця, здатний кого завгодно поставити в глухий кут. Однак є кілька секретів, які допоможуть вирішити цю задачу, не витративши занадто багато часу і грошей.

Відразу скажемо, не варто відразу купувати прилад з категорії "останнє слово техніки". Головне - якість роботи, а не різні "фішки", без яких найчастіше можна легко обійтися: дисплеї, додаткові функції і т.д. Продаж побутової техніки - один з основних напрямків діяльності нашого інтернет-магазину, тому ми можемо допомогти вам у вирішенні цього нелегкого завдання. Розглянемо процес вибору техніки на прикладі мікрохвильової печі.

У першу чергу, визначтеся з питанням бюджету. Для вирішення повсякденних завдань цілком вистачить моделі, вартість якої коливається в межах 1200 гривень. У ній будуть всі необхідні вам функції, досить велика потужність, та і якість самої печі, зокрема її внутріше покриття, буде на рівні. Більш дешеві моделі підходять скоріше для розморожування продуктів і розігрівання приготованих страв. Зазвичай їх купують в офіси, щоб співробітники могли розігрівати взяті з дому або покупні обіди. Покриття тут зазвичай акрилове - найдешевше, а функцій - мінімум. Більш дорогі варіанти мають додаткові функції, які потрібні не всім господиням: гриль, хлібопічка, пароварка, очищення парою, видалення запахів.

Також варто продумати, який обсяг камери вам підійде. Для однієї людини вистачить - 12-14 літрів, для 2-х - 17-20 літрів, а для великої родини краще вибирати модель з об`ємом камери від 30 літрів.

Потужність - чим вона більша, тим швидше готує їжу мікрохвильовка. Тут є залежність і від обсягу, чим він більший, тим більше повинна бути потужність моделі.

Для домашніх задач краще всього вибирати модель з покриттям з термостійкої емалі, нержавіючої сталі або біокераміки. Такі покриття міцні і надійні, тому підходять для довготривалої експлуатації. Акрилове покриття нестійке, тому краще всього залишити таку модель для офісу.

Зверніть увагу на тип управління. Електронне вважається більш зручним, проте механічне - більш практичне. Яке буде вам до душі?

Конвекційні моделі - відмінний вибір для тих, хто дбає про якість приготовленої їжі. Такі СВЧ-печі користуються величезною популярністю, незважаючи на досить високу ціну і не зовсім економне енергоспоживання.

Як бачите, ціна на побутову техніку - далеко не головний фактор, на який варто спиратися, обираючи відповідну модель. Слід більше уваги приділяти питанню функціональності і практичності. Якщо у вас виникнуть будь-які складності з вибором, ви завжди можете звернутися до наших консультантів за допомогою. Зв`язатися з ними можна онлайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.