Термінали збору даних

Термінали збору даних

Купити термінал збору даних

Електротехніка на сьогоднішній день широко застосовується як у повсякденному житті, так і на виробництві. У сфері продажів незамінним буде термінал для збору даних. Забезпечивши ваших працівників подібним пристосуванням, ви зможете збільшити швидкість, число і точність завдань, які виконуються протягом робочого дня, починаючи інвентаризацією і закінчуючи виїзними продажами.

Однак, головна проблема полягає у виборі пристрою, який буде відповідати всім вашим потребам. Перш ніж замовити термінал збору даних, наш інтернет-магазин пропонує вам ознайомитися з видовою категорією пристосування, розібратися в його основних характеристиках та особливостях.

Правильний вибір моделі - опора зручності використання.

Першим кроком пошуку потрібного пристрою є визначення мети використання терміналу. Вирішіть для себе:

  • для яких операцій знадобиться вам апарат;
  • в яких умовах ви будете використовувати термінал;
  • яке програмне забезпечення ви хотіли б встановити для роботи;
  • плануєте ви працювати в режимі реального часу, тобто з підключенням до безпровідної мережі;
  • які штрих-коди повинен зчитувати термінал?

Відповіді на ці питання допоможуть підібрати ту саму модель, з якою ви зможете підвищити якість виконуваної роботи вашими співробітниками, а наш сайт в свою чергу допоможе розібратися вам з видами пристрою і купити термінал збору даних, що відповідає всім вашим потребам.

Види терміналів

  • Початковий клас. Даний тип є найпростішим з інших, а також першим представником цих пристроїв. Він володіє досить міцною конструкцією, відмінно підійде для інвентаризації основних засобів та залишків на складі, а також для інших завдань, що не вимагають підключення до безпровідної мережі.
  • КПК. Цей вид забезпечить вашим працівникам повний доступ до потрібної інформації. Присутні функції Bluetooth, GPS, WAN і Wi-Fi. Даний тип обладнання буде ідеальним рішенням для співробітників, які займають посаду експедиторів, служби доставки, керівників ділянок та ін. Такий термінал поєднує в собі функції ноутбука, сканера і телефону в одному пристрої.
  • Повнорозмірні. Такі пристосування мають міцну конструкцію і ефективну роботу з безпровідною мережею. Даний термінал є найбільш надійним варіантом з усіх існуючих, так як може виконувати своє завдання в будь-яких умовах: у приміщенні, на відкритому повітрі і навіть під водою. Враховуючи його багатофункціональність, ціна терміналу збору даних повнорозмірного типу найбільш раціональна, ніж у інших видів.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити термінал збору даних будь-якої моделі. Ви можете зробити вибір самостійно або скористатися допомогою нашого консультанта. Маючи великий досвід роботи, він завжди може підказати вам оптимальний варіант моделі цього пристрою, виходячи з ваших потреб і побажань.

Виробник