Термометр Lux DC-2

Фотографія 1 термометра Термометр Lux DC-2

Наведіть на картинку для збільшення

65 грн
Товар на складі
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Гарантія від виробникаГарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині відповідає гарантії виробника

Сповіщення по SMSВи отримуєте SMS повідомлення про кожну стадію вашого замовлення.

Повернення та обмін - без проблемВи можете повернути куплені товари протягом 14 днів. Товар повинен бути в нормальному стані і мати всі заводські упаковки.">Повернення та обмін - без проблем

Різні способи оплатиСплачуйте товари зручними вам способами: готівкою кур'єру, безготівково по квитанції банку або кредитною карткою прямо в момент замовлення.

Краща ціна!Ми слідкуємо за цінами, але завжди можна домовитися в телефонному режимі;-)

Цифровой электронный термометр Lux DC-2 измеряет температуру воздуха как в помещении, так и за его пределами – на улице. Вы одновременно можете видеть, сколько градусов внутри помещения, и за окном. Также часто применяют такого типа термометры для постоянного контроля температуры внутри инкубатора, и снаружи него. Для того, чтобы фиксировать наружную температуру, прибор оснащен специальным внешним датчиком, который находится на конце небольшого метрового провода. Внутри термометра также имеется встроенный датчик для измерения температуры воздуха непосредственно внутри помещения, где находится сам прибор. Термометр показывает данные на ЖК-дисплее диаметром 2,1’’ . Показания температуры внутри и снаружи помещения можно переключить с помощью правой кнопки под экраном термометра. Левой кнопкой переключаются шкала температур с Цельсия на Фаренгейт или наоборот, а также формат времени 12/24 часа. Ведь термометр имеет также встроенные электронные часы, что делает его многофункциональным прибором. Удобная откидная ножка поможет Вам устроить термометр на столе или любой другой поверхности, также в корпусе имеется отверстие для подвешивания прибора на стену. Питание электронного термометра происходит от батарейки-таблетки 1,5В, типа LR44. Прибор очень экономно расходует электроэнергию, поэтому одной батарейки хватит на большой отрезок времени. Термометр DC-2 измеряет температуру воздуха внутри помещения или инкубатора в диапазоне от -10 до +50 градусов по Цельсию (или от 14 до 122 градусов по Фаренгейту). Наружный датчик фиксирует температуру в таком диапазоне: от -50 до +70 градусов по Цельсию (от -58 до 158 градусов по Фаренгейту). Шаг измерения температуры- 0,1 градус Цельсия. Точность измерения ±0.1°С. Прибор довольно компактен, не займет много места на столе или на стене, его размеры составляют 5,7 х 4 см. Размеры дисплея: 5 х 2,5 см. Вес термометра: 29 г.


Де купити Lux DC-2?
До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно важлива складова будь-якого будинку, адже вона покликана полегшити ваше життя в ньому і з цього наскільки ефективно вона буде це робити безпосередньо залежить від вашого вибору. Слід приділити увагу функціональної складової, якості основних компонентів, а також показників надійності і довговічності на Lux DC-2. Важливим фактором також буде зовнішній вигляд. Торгова марка Lux зарекомендувала себе вже протягом багатьох років тільки з позитивного боку, може похвалитися високою якістю на Побутова техніка і на Lux DC-2 в тому числі.

Купити Lux DC-2 ви зможете в: Києві, Одесі, Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі та в багатьох інших містах по всій Україні. Ціна на Lux DC-2 в нашому інтернет-магазині якщо не сама, то одна з найнижчих на ринку. Ми пропонуємо широкий набір корисної інформації, включаючи відео огляди, тести, відгуки і все для того щоб зробити вибір для нашого покупця максимально комфортним. На будь-який товар ми пропонуємо виконання гарантійних зобов`язань.

У широкому асортименті категорії Побутова техніка Ви виявите не тільки Lux DC-2, але і інші електроприлади, що дозволяють значно полегшити виконання повсякденних домашніх завдань. Ми представлені в широкому діапазоні від бюджетних рішень пристосованих до виконання вузького кола завдань до сучасних інноваційних розробок під широке коло завдань. Як підсумок з цією технікою Ви отримуєте можливість підвищення до більш високого рівня комфорту проживання.

У разі виникнення питань, звертайтеся до нас за номерами телефонів (067) 370-44-11 або (050) 370-44-11. Наші висококласні фахівці в області Побутова техніка з великим задоволенням і в повному обсязі дадуть відповідь на будь-який з них, і при необхідності з легкістю підберуть максимально відповідне Вашим потребам обладнання.

Інші назви цього товару, які зустрічаються в інтернеті:

  • Термометр DC-2 оптом в Украине
  • Цифровой термометр DC-2
Виробник:
Вага:
29 г
Вид:
електронні
Вимірювана температура (max):
+70 °C
Вимірювана температура (min):
-50 °C
Джерело живлення:
1 батарейка типорозміру LR44
Застосування:
кімнатні
Колір:
чорний
Матеріал корпусу:
пластикові
Одиниці вимірювання:
°С/°F
Ціна ділення:
0.1 °C

Не знайдено дописів

Написати відгук
Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні
Доставка

По всій території України

Якість та сервіс

Ми продаємо товари, в якості яких впевнені на 100%

Повернення товару

Повернення товару на протязі 14 днів