Тонкі клієнти

Тонкі клієнти

Купити тонкий клієнт

- компактні комп`ютери, не оснащені жорстким диском і вентиляторами. Вони використовуються для роботи з даними в термальному режимі. Тут мається на увазі, що всі прикладні програми виконуються термінальним сервером, а на моніторі користувач бачить тільки графічний інтерфейс програми.

Оскільки всі обчислення здійснюються на сервері, тонкий клієнт забезпечений лише мінімальною апаратною конфігурацію. При цьому рівень його продуктивності залишається досить високим. Мінімізація апаратної частини дозволяє знизити ціни на тонкі клієнти, підвищити надійність їх роботи, зменшити енергоспоживання. Крім того, користувачеві не доведеться кожні 2-3 роки виробляти модифікацію або здійснювати повну заміну комп`ютерного оснащення.

У домашніх умовах ці апарати не використовуються, оскільки для їх роботи необхідний сервер. Проте область застосування пристроїв цього типу дуже широкий. Багато в чому це обумовлено перевагами схем побудови IT-структури на основі таких комп`ютерів в порівнянні зі звичайними ПК. Тонкі клієнти використовуються в державних і комерційних структурах, де більшість користувачів працює з:

  • потужними базами даних;
  • бухгалтерським програмним забезпеченням;
  • численними офісними застосуваннями;
  • інформаційними каталогами.

Такі пристрої стануть в нагоді в банках, державних фондах (соцстрахування, пенсійне і т.д.) великих торгових центрах, аптеках, бібліотеках. Для таких установ та організацій (і подібних їм), слід придбати тонкі клієнти, щоб забезпечити не тільки високу ефективність роботи користувачів, а й знизити витрати на комп`ютерне обладнання та енергопостачання.

Розглянемо переважні особливості застосування тонких клієнтів більш докладно. Їх список ми вже почали, відзначимо, економічність їх роботи, доступність цін, зручність роботи. Також слід зазначити:

  • Більш високий рівень інформаційної безпеки. Це стало можливо за рахунок того, що адміністратору системи не складе труднощів обмежити права користувачів, у тому числі і на копіювання даних. При використанні тонких клієнтів можна впровадити систему суворої ідентифікації та додаткове шифрування каналу передачі даних.
  • Тонкі термінальні клієнти відрізняються надійністю роботи, що дозволяє будувати системи з високим рівнем відмовостійкості (зберігання даних та резервне копіювання здійснюється на сервері).
  • Економія часу на обслуговуванні. Немає необхідності встановлювати ОС на кожен комп`ютер окремо, а значить, не буде виникати численних збоїв з вини користувачів. Крім того, адміністрування можна здійснювати у віддаленому режимі.

Якщо ви вирішуєте питання, на якій марці зупинити вибір, зверніть увагу на тонкі клієнти HP - високопродуктивні, прості в експлуатації, зручні в обслуговуванні пристрої. З їх допомогою ви зможете швидко і просто розгорнути офіс, без зайвих витрат часу, сил і фінансових коштів. Якщо вам потрібна допомога у вирішенні питання вибору відповідної моделі пристрою, звертайтеся без зволікання до наших консультантів (онлайн, по телефону, електронною поштою або іншим зручним для вас способом).

Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 938грн
  • 938.1грн