Торгові клавіатури

2600 грн
КОД: 61726
Доступний
Виробник: Spark,
Форм-фактор: настільна,
Тип клавіатури: програмована,
Інтерфейс підключення: PS/2
1920 грн
КОД: 17487
Доступний
Виробник: Posiflex,
Живлення: 5V DC 200 mA,
Форм-фактор: настільна,
Тип клавіатури: програмована,
Вбудований зчитувач: ні, опціонально,
Інтерфейс підключення: USB

Торгові клавіатури

являють собою периферійні пристрої, які використовуються для введення інформації. Розроблені вони для того, щоб зробити роботу оператора більш простою і зручною, а також, щоб підвищити лояльність покупців за рахунок збільшення швидкості їх обслуговування персоналом магазину.
Клавіатури для торгівлі, купити які ви можете в нашому інтернет -магазині, представлені в каталозі в широкому асортименті. Правильний вибір цього пристрою дозволить зробити роботу касира більш зручною, а обслуговування покупців - більш оперативним. Клавіатури для касирів мають широкі функціональні можливості. У своїй роботі касиру доводиться виконувати безліч касових операцій. Тому, щоб збільшити швидкість його роботи, ряд можливостей клавіатури має бути максимально широким.
За рахунок наявності функціональних клавіш типові операції здійснюються набагато швидше і простіше. Якщо говорити про відмінності звичайної клавіатури і клавіатури для касира, то вони полягають в тому, що останні не мають прив`язки до кодової послідовності. Їх прописує технічний фахівець в момент встановлення обладнання. У цьому випадку на кожну клавішу призначається своя операція або найменування товару. Це дозволяє не шукати потрібну операцію в списку і не вводити назву товару вручну, а натиснути всього одну кнопку і продовжувати роботу. У разі необхідності спеціаліст-технік швидко перепризначить товар з однієї кнопки на іншу.
Також відмінність полягає в наявності ключа доступу. Він являє собою звичайний ключ, поворотом якого касир включає касу. Такий ключ може бути не тільки у касира, а й у адміністратора. Вимикають клавіатуру за допомогою того ж ключа, що не дозволяє сторонній людині отримати доступ до каси, а значить безпека на торговій точці буде на максимально високому рівні. Ціна на клавіатури для касира буде прямо залежати від їх функціональних особливостей. Так, наприклад, якщо клавіатура має систему Card reader, за допомогою якої касир може швидко знайти в базі дані клієнта, то пристрій буде коштувати трохи дорожче того, де цієї системи немає.
Варто звернути увагу на той факт, що ціна на торговельну клавіатуру, навіть саму функціональну, буде більш доступною, ніж вартість всіх інших пристроїв, якими доведеться оснащувати касу для ефективної та оперативної її роботи. У цьому випадку буде раціональніше не економити на POS-клавіатурі, щоб заощадити значну суму на покупку іншого периферійного торгового устаткування.
Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 1920грн
  • 2600грн
Виробник
Тип клавіатури
Інтерфейс підключення
Кількість клавіш