Торгове обладнання

Якщо ви хочете, щоб ваш торговий бізнес мав можливість вийти на новий рівень, необхідно купити торгове обладнання, яке відповідає сучасним стандартам. Роздрібна та оптова торгівля сьогодні займає лідируючі позиції в бізнес-сфері, оскільки з її допомогою можна донести практично будь-які вироблені в країні і за її межами товари до споживача. Розвиток цієї сфери зажадав і розвитку сфери торгового обладнання. Якщо раніше магазини представляли собою невеликі приміщення з одним-двома продавцями, які могли швидко підрахувати всі на рахунках або калькуляторі, то сьогодні, коли з`явилися супер і гіпермаркети, такими простими засобами вже не обійтися. Та й персоналу в них працює в кілька разів більше. Ми пропонуємо купити торгове обладнання як в роздріб для невеликих магазинів, барів, кафе, так і оптом для великих організацій.

Торговое оборудование

Для чого потрібно купити торгове обладнання?

Для того, щоб прискорити обслуговування покупців, вести облік продажів, необхідно сучасне торгівельне обладнання, купити яке ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент товарів цієї категорії, тому ви завжди зможете вибрати з нього те, що вам необхідно для вашого магазину або будь-якої іншої торгової точки. Ми продаємо торгівельне обладнання в роздріб, але також ви можете стати нашим оптовим покупцем. У нашому интерне-магазині ви можете придбати:

  • POS-моніори.
  • POS-термінали.
  • Грошові ящики.
  • Детектори банкнот.
  • Платіжне обладнання.
  • Принтери друку чеків.
  • Сканери штрих-коду
  • та інше.

Зверніть увагу, ціни в нашому інтернет-магазині торгового обладнання доступні широкому колу покупців при збереженні високого ступеня його якості, надійності і довговічності. У нас ви знайдете все для магазину одягу або продуктового магазину, наші менеджери допоможуть вам з вибором.

Крім того, що за допомогою сучасного обладнання торгівлі для магазину можна прискорити і поліпшити обслуговування покупців, воно також допоможе запобігти розкрадання їх самим персоналом. Як би ви не довіряли своїм найманим працівникам, краще все ж не пускати все на самоплив, а заздалегідь убезпечити себе і свій бізнес від нечесних людей. Та й серед покупців бувають ті, хто прагне пронести товар мимо каси, без оплати. Саме тому необхідно купити торгове обладнання, яке допоможе вам відчувати себе, як власнику бізнесу, набагато спокійніше за своє «дітище». Такі заходи безпеки необхідні для великих магазинів одягу, косметики, аксесуарів або будь-який інший торгової точки де товар вільно стоїть на стелажі.

Доставляємо торгове обладнання для магазинів по Україні

У нашому каталозі ви знайдете все, що вам необхідно для магазину, бару, кафе і тд. - від найпростіших моделей кас до складних систем захисту товарів на стелажах і магазинах одягу, від сортувальників паперових купюр до систем підрахунку відвідувачів магазину. Купити торговельне обладнання в нашому інтернет-магазині дуже просто, для цього вам потрібно всього лише покласти потрібну кількість товарів у свій електронний «Кошик» і відправити своє замовлення нашим консультантам або ж безпосередньо зателефонувати за вказаними номерами. Протягом 1-2 днів після обробки замовлення і вашої оплати рахунку, він буде відправлений вам будь-яким зручним для вас способом. Ми доставляємо товар в Харків, Одесу, Київ, Дніпропетровськ (Дніпро), Краматорськ, Суми, Запоріжжя, Хмельницький, Кривий Ріг, Маріуполь і всі інші міста і селища нашої України. Більш детально про оплату та доставку ви можете прочитати у відповідному розділі нашого сайту.