Тостери

2722 грн
КОД: 39989
Доступний
Тостер Russell Hobbs 19890-56 MINI CLASSIC Де купити Russell Hobbs 19890-56 MINI CLASSIC? До покупки побутової техніки слід підійти з усією...
1223 грн
КОД: 70925
Доступний
Тостер GST 401 C 15 Де купити George Home GST401C.15? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно...
1205 грн
КОД: 70926
Доступний
Тостер GST 401 NB 15 Де купити George Home GST401NB.15? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно...
377 грн
КОД: 85793
Доступний
Тостер Scarlett SC-TM11018 Де купити Scarlett SC-TM11018? До покупки побутової техніки слід підійти з усією відповідальністю. Побутова техніка безсумнівно...
363 грн
КОД: 85794
Доступний
Потужність: 700 Вт,
Кількість відділень: 2,
Функція розморожування: нет,
Функція підігріву: немає,
Піджарка: 6

Купити тостер

Тостери – кухонні прилади, які використовуються виключно для приготування хлібних тостів. Існує три основних типи цих приладів, а ось різноманітність моделей, що відрізняються по стильовому оформленню та функціоналу, дуже широко. Природно, що і ціни на тостери будуть різними, а залежати вони будуть в першу чергу від функціональних особливостей приладів.

Електротостери діляться на наступні типи:

 • Механічні. Тут контроль над процесом приготування ви будете виконувати самостійно, у тому числі потрібно буде самим перевертати скибочки хліба для того, щоб вони підрум`янилися з обох сторін.
 • Напівавтоматичні. У таких моделях є термостат, який стежить за температурою поверхні скибочок хліба і при досягненні ним певних показників вимикає прилад.
 • Автоматичний. Такі моделі оснащуються термостатами і реле контролю часу. Процес приготування автоматизований. Вам потрібно тільки вибрати потрібний режим і трохи почекати.

Особливості функціонування тостерів

рум`янцю хліба в приладі здійснюється за рахунок інфрачервоного випромінювання, виробленого нихромовой спіралями. Вирішивши купити тостер, зверніть особливу увагу саме на матеріал, з якого виготовлені нагрівальні спіралі. Ті, які виготовлені зі сплаву нікелю і хрому, підсушують хліб м`яко, дозволяють отримувати рум`яної скоринки. Ніхромові дроти мають високу електроопір, що дозволяє їм нагріватися швидко і сильно. Крім того, вони не окислюються в процесі нагрівання, не схильні корозійних процесів, а це означає, що експлуатація та догляд не будуть зв`язані ні з якими труднощами.

Варто звернути увагу і на різноманітність можливостей тостерів:

 • Наявність сенсорної панелі управління. Вона досить зручна, однак якщо у вашому будинку часто відбуваються перепади напруги, віддайте перевагу моделі з механічним таймером.
 • Глибина отворів для скибочок хліба. У багатьох моделях вона становить до 12 см, в деяких до 14 см.
 • Конвекція. Дозволяє прискорити процес рум`янцю хліба.
 • Єдиний цикл розморожування і обсмаження. Подібна функція є далеко не у кожної моделі. У деяких випадках досить зручна (коли потрібно підігріти вже обсмажений тост або розморозити рогалики).
 • Тип покриття. Найкращий варіант – антипригорання або фарфоровий, оскільки саме такий найлегше мити.
 • Наявність кнопки скасування. Вона дозволяє вам зупинити обжарку хліба в будь-який момент.

Продаж тостерів – одне з численних напрямів діяльності нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо своїм покупцям широкий асортимент побутових приладів цього типу, серед якого вам буде неважко вибрати модель, яка повністю відповідає вашим запитам в плані технічних характеристик і вартості. Якщо вам знадобиться допомога при виборі відповідного товару, ви завжди можете звернутися до наших консультантів, зв`язавшись з ними онлайн, по телефону або будь-яким іншим зручним для себе способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

 • 363грн
 • 2722грн
Виробник
Кількість відділень
Потужність
Піддон для крихт
Функція підігріву
Функція розморожування
Колір
Решітка для підігріву булочок