Трансівери SFP для GEPON / PON

Купити трансівери SFP

Трансивером називається пристрій, за допомогою якого здійснюється прийом-передача даних. Можна сказати, що дані пристосування виконують своє призначення за принципом функціонування радіостанцій.

На сьогоднішній день існує декілька видів трансиверів, і один з найбільш поширених є SFP. Перш ніж купити SFP трансивер, необхідно розуміти, що він собою являє і за яким принципом працює. Будь SFP трансивер має цілу низку переваг, якщо порівнювати його з модулями інших видів. Наприклад, він здатний здійснювати трансляцію інформації зі швидкістю близько 1250 Мбіт/с. Ця перевага особливо помітно в процесі його експлуатації, коли необхідно побудувати надійну мережу, що дозволяє виконувати прийом-передачу даних швидко і якісно.

Трансивери SFP OLT - це приемопередатчики високої потужності, які призначені для створення "дерева" PON. Кожен трансивер має можливість передачі сигналу до 20 км. "Класичні" SFP модулі використовують для організації двобічної трансляції інформації за двома волокнам одномодового або багатомодового типу. SFP трансивер встановлюється в активний телекомунікаційний пристрій і виконує роль оптичного інтерфейсу, наприклад, комутатора, маршрутизатора та ін. Дане обладнання забезпечує трансляцію інформації в різних протоколах, таким як GigabitEthernet, FibreChannel, SONET/SDH та інші.

Завдяки широкій різноманітності трансиверів SFP, підключати мережеві пристрої можливо до різних типів середовища трансляції, наприклад, мідної пари або оптоволокна. Для моніторингу параметрів обладнання SFP застосовується функція DDM (DigitalDiagnosticMonitoring). За допомогою цієї особливості ви зможете проконтролювати потужність входять сигналів, що виходять сигналів, а також температурні значення роботи трансивера.

На нашому сайті ви зможете замовити трансивери SFP, які відповідатимуть вашим вимогам і потребам. Виходячи з того, де ви будете використовувати даний пристрій і з якою метою, наші висококваліфіковані співробітники зможуть допомогти підібрати Вам відповідну модель. Не забувайте про те, що в залежності від додаткових функцій або особливостей ценатрансіверов SFP також буде варіюватися, тому перш ніж купувати пристрій, необхідно визначитися з метою і умовами його експлуатації.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 686грн
  • 35474грн
Виробник