Трос натяжний для кабелю

500 грн
КОД: 10731
Закінчується
Довжина: 100 м.,
Діаметр: 3 мм.,
Виробник: Арта-торг
1100 грн
КОД: 35381
Доступний
Довжина: 200 м.,
Діаметр: 2 мм.,
Виробник: Calinka
397 грн
КОД: 85194
Доступний
Діаметр: 3 мм.,
Виробник: Calinka

Трос натяжний

необхідний у випадку, коли монтаж кабеля неможливо виконати іншим способом прокладки кабеля. Використовується він для прокладки силових кабелів у мережах, де напруга складає до 1 кВ. Троси можуть бути застосовані як усередині, так і зовні приміщення. Проводку кабеля за допомогою троса всередині технічних приміщень, наприклад, в цехах, виконують по колонах вздовж і поперек будівлі. Крім того, їх можна прокладати між стінами. У разі, коли прокладка виконується зовні будівлі, то натяжка їх проводиться зазвичай між стінами.

Трос для натяжки кабелю може бути використаний не тільки для силової лінії, а й для інших кабельних мереж, що прокладаються всередині і зовні будинків. При цьому вибір кабелю визначається лише проектом, а трос вибирають, виходячи з типу обраного кабелю і несучого навантаження. Важливо пам`ятати, що залежно від лінії, кабель може мати захисне покриття, яке відрізняється негорючістю. Це стосується в основному тих ліній, які проходять поза будівлею, а також під відкритими навісами. Найчастіше для прокладки кабелю використовуються троси, сплетені з сталевих оцинкованих проводів, відповідають встановленим нормам і стандартам. Також можуть бути використані троси з гарячекатаної сталі.

Відстань між анкерними кріпленнями, коли використовується трос натяжний, визначається на стадії проектування, але при цьому вона не повинно перевищувати 100 метрів. Зазвичай відстань між кріпленнями становить:

  • не більш 30 метрів, коли прокладають кабель (1-2 шт.) з перетином не більше 70 мм;
  • не більше 12 метрів, якщо кабель (1-2 шт.) має перетин 70 мм;
  • не більш 12 метрів у випадку, якщо кабель має перетин від 95 мм і більше.

Вибираючи трос для натяжки кабеля, слід пам`ятати, що відстань між кабельними підвісками, має становити в середньому 0,8-1 метр, а анкерні кінцеві конструкції потрібно кріпити до стін або колон. Закріплювати їх на балках або фермах можна. Крім того, слід пам`ятати, що заготовлювати несучі троси для кабелю і самі кабелі, комплектувати їх і виготовляти конструкції згідно з проектними кресленнями слід на спеціально створених для цих цілей монтажно-заготівельних ділянках. Коли відрізки тросу та кабеле будуть відміряні і відрізані, їх необхідно отметить і намотати на спеціальні інвентарні барабани.

Якщо вам необхідний натяжна трос, купити його ви завжди можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент якісної і надійної продукції, яка відповідає встановленим нормам і стандартам. У разі якщо вам необхідно уточнити деталі щодо замовлення товару, ви можете звернутися за допомогою до наших менеджерів, зв`язавшись з ними будь-яким зручним для вас способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 397грн
  • 1100грн
Діаметр
Довжина