TVR Відеонагляд

TVR Відеонагляд

Відеоспостереження ТВР

являють собою камери та реєстратори, які мають вбудовані кодери або декодери. Вирішивши купити систему TVR, вам варто дізнатися про неї більше інформації, яку ми із задоволенням запропонуємо вашій увазі.

Отже, система TVR - це продукція Twist Video Recorder, яка являє собою відеореєстратори і камери з вбудованими блоками живлення, які необхідні для віддаленої запиту пристроїв. Також тут присутній вбудований приймач відеосигналу Twist. Працюють відеореєстратори цього типу на основі технології PwA (Power with Analog).

Відеоспостереження TVR - це справжній прорив у сфері формату організації електроживлення та передачі відеосигналу в системах безпеки. Камери до таких реєстраторів підключаються за допомогою витої пари, за рахунок якої можна передавати не тільки енергоживлення, але і відеосигнал.

Підключати ці пристрої можна до різних об`єктів. Схема в цьому випадку підбирається строго індивідуально. Так, наприклад, на малому об`єкті (офіс, приватний будинок, магазин, АЗС, банк, кафе і т.д.) відстань між системою спостереження і самим об`єктів не повинна перевищувати 100 метрів. В залежності від кількості камер вибирається модель реєстратора з різною швидкістю запису інформації - від 6 до 25 кадрів в секунду. Камер може бути 4,8 або 16 - залежно від потреб замовника.

Для більш великих об`єктів (великі склади, бізнес-центри, бази відпочинку тощо) відстань між самим об`єктів і встановленими камерами може бути збільшено до 400 - 600 метрів. І це тільки у випадку, якщо вам необхідно і електроживлення і відеозображення. Якщо ж потрібна тільки підживлення камер спостереження, то відстань може становити до 1100 метрів. Камер може бути 4,8,12 або 16.

Багато пристроїв ТВР мають 3Uкорпус, материнську плату, місце для установки модуля розширення, кілька кошиків для встановлення жорстких дисків. Ці та інші подробиці, а також відгуки про системи TVR можна дізнатися на відповідних сторінках нашого сайту.

294 грн
Твіст | Модулі та аксесуари TVR
КОД: 11617
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип аксесуара TVR: адаптер,
Виробник: Твіст
294 грн
Твіст | Модулі та аксесуари TVR
КОД: 41983
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип аксесуара TVR: адаптер,
Виробник: Твіст
2923 грн
TVR | Відеореєстратори TVR
КОД: 18037
Доступний, доставка 1-2 дні
Відеовходи/виходи живлення: 4 канала (RJ45),
Внутрішні передавачі для камер: нет в комплекте,
VGA вихід: есть,
К-сть аудіовходів: 4 входа,
Порт RS-485: есть, управление поворотными камерами,
Макс. швидкість запису в D1: 100 кадров/сек,
вбудований декодер: есть,
Наявність виходу HDMI: без HDMI выхода
Цена
грн  –  грн
  • 294грн
  • 2923грн
Виробник