Подовжувачі для Wi-Fi антен

У цій категорії немає товарів

Будь-яка людина стикалася з тим, що довжина кабелю техніки виявлялася недостатньою. На цей випадок, подовжувачі антен - незамінна річ. Вони призначені для подовження антенного кабелю. Вони покликані забезпечити вам просте розширення локальної мережі без залучення спеціальних майстрів. Шнур може бути різної довжини деякі досягають 15 метрів, при цьому при передачі даних не погіршується потужність і якість сигналу.

Де використовуються подовжувачі кабелів?

Тип роз'єму може бути у вигляді перехідника штекера з роз'ємом RP-SMA. Завдяки цьому сучасні подовжувачі можна використовувати в поєднанні з різними мережевими девайсами, мережею Wi-Fi, GSM. Подовжувач кабелів необхідний і в повсякденному побуті: при установці нового телевізора або роутера, для автомобіля або іншої техніки.

При виготовленні подовжувачів кабелів використовують матеріал високої міцності, який переносить температуру від - 10 до + 60 градусів Цельсія. Навіть при максимально низьких і високих температурах подовжувачі стабільно працюють. Тому подовжувачі успішно справляються зі своїм завданням в домашніх і вуличних умовах.

Асортимент нашого інтернет-магазину

Дуже важливо купувати таке обладнання тільки в спеціалізованих магазинах. Працюючи безпосередньо з постачальниками, наш магазин завжди надає багатий вибір необхідного обладнання. Для вас представлені подовжувачі антен різних виробників. До них відносяться TP-link, D-link, Edimax і ATEN. Вибираючи подовжувач антени на нашому сайті, ви можете заздалегідь ознайомитися з відгуками і відео-оглядами інших покупців. Таким чином, ви не купите «кота в мішку» і залишитеся задоволені досконалою покупкою.

Ціна на нашому сайті гарантовано порадує будь-якого покупця. Ми не женемося за цифрами, для нас важлива якість обладнання, яке ми продаємо. Відповідно, наш асортимент має приємний співвідношенням ціна-якість. До того ж, в наявності завжди є бюджетні, прості моделі і вдосконалене обладнання за більш високою вартістю.

Ми здійснюємо швидку доставку товару по всій Україні. Купити подовжувач антени ви зможете в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Чернівцях та інших населених пунктах.