Куточки для короба

У цій категорії немає товарів

Куточок-короб для кабелю

Вимоги сучасного дизайну приміщень цілком однозначні - кабельні розводки не повинні бути видимими. Те ж саме прописано і в правилах техніки безпеки. Саме тому слід використовувати всілякі способи прихованої прокладки кабелів. Одним з таких рішень є куточок-короб. Він досить зручний і простий в монтажі і володіє унікальними характеристиками, з них:

  • Матеріал виготовлення найвищого рівня якості, за рахунок чого його можна піддавати частим розбирання та збирання конструкції, а також змінам дислокації;
  • Застосовується під час прокладки комунікацій всередині і зовні приміщення;
  • Вигідний для прокладки мережі в орендованому приміщенні, так як у випадку закінчення договору, ви зможете демонтувати комунікацію і змонтувати назад в іншій будівлі;

Висока якість матеріалу, з якого виготовлений куточок-короб забезпечує захист від механічних пошкоджень мережі. Деякі моделі проводяться з подвійними стінками, тим самим збільшуючи рівень безпеки електромережі. Також конструкція куточка-короба дозволяє встановити в одному каналі розділову перегородку, яка вбереже комунікації від пошкоджень електромагнітних полів.

На нашому сайті ви зможете замовити куточок-короб для кабелю на будь-який смак і гаманець. У нас представлений широкий асортимент, з якого ви зможете вибрати той самий підходящий під інтер`єр вашого приміщення. Завдяки новим розробкам ви зможете купити куточок-короб, який максимально приховає кабель і буде малопомітний в будівлі.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про дане пристосування, наприклад, відгуки покупців, ціна куточка-короба, технічні характеристики тощо., то відкривши відповідний розділ, ви зможете знайти всі відповіді. Придбати куточок, ви зможете, заповнивши онлайн-заявку або зв`язавшись з нами по телефону, який вказаний на головній сторінці нашого сайту.