USB адаптери

У цій категорії немає товарів

Купити USB адаптери

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати USB-адаптери, вибравши ті з них, які підходять вам за характеристиками і вартістю. Також є можливість порівняти описи декількох моделей. Ми пропонуємо широкий асортимент і привабливі ціни на USB-адаптери при високій якості товарів.

Безпровідні USB-адаптери знадобляться вам, якщо ваш ПК не має вбудованого Wi-Fi адаптера, або, якщо вбудований адаптер не забезпечує вам необхідної швидкості інтернету по безпровідній мережі, що буває досить часто. Багато користувачів скаржаться на низьку швидкість інтернету при підключенні по Wi-Fi, вважаючи, що причина саме в самій мережі. Однак насправді проблема полягає саме у вбудованих адаптерах. Варто всього лише купити безпровідний USB адаптер, і проблема низької швидкості пропадає сама собою - ви зможете без обмежень завантажувати великі обсяги інформації на сервера, грати в сучасні онлайн-ігри, дивитися відео у високій якості, завантажувати файли на високій швидкості.

Ще одна причина купити USB адаптер - розвиток сучасних Wi-Fi технологій. Все більше ми переходимо від мереж типу Wireless-G до нових мереж Wireless-N, який є більш швидкими порівняно зі своїми попередниками. Якщо ваш ноутбук був куплений в той момент, коли широко використовувалися мережі Wireless-G, то буде цілком природно, що його Wi-Fi адаптер буде складно працювати з новою мережею Wireless-N. Але якщо придбати новішу модель адаптера, то складності відразу ж зникнуть, швидкість з`єднання стане вище, а якість зв`язку - кращою.

Ціни на безпровідні USB адаптери - далеко не найважливіший параметр, коли заходить мова про покупку нового пристрою. Варто більше уваги приділяти технічним характеристикам:

  • - швидкість з`єднання;
  • - інтерфейс підключення;
  • - розмір і дизайн.

Але тут потрібно все добре продумати. Наприклад, якщо ваша точка доступу має обмежену швидкість, то немає сенсу купувати адаптер, чия швидкість сильно перевищує швидкість точки доступу. Також зауважте, що USB далеко не єдиний інтерфейс підключення, адже є ще адаптери PCI, micro-PC, PCMCI і т.д., просто він вважається універсальним, найпоширенішим, адже такі адаптери можна використовувати як на звичайному ПК, так і на будь моделі лептопа. І ще одне - краще купити безпровідний USB адаптер невеликого розміру, адже в цьому випадку ви зможете не турбуватися про те, що в людному місці хтось випадково зачепить і зламає ваше зовнішній пристрій, та й переносити лептоп можна буде, не відключаючи адаптер.

Але в будь-якому випадку остаточний вибір буде залежати тільки від ваших власних уподобань. Наше завдання - запропонувати своїм клієнтам максимально великий вибір, доступні ціни та високу якість товарів.