Підсилювачі потужності

8801 грн
КОД: 78382
Доступний
Кількість каналів: 1,
Тип корпусу: вбудувані
6918 грн
КОД: 63012
Доступний
Кількість каналів: 2,
Загальна потужність (4 Ом): 50 Вт,
Тип корпусу: вбудувані
7521 грн
КОД: 78377
Доступний
Кількість каналів: 4,
Тип корпусу: вбудувані
19691 грн
КОД: 78378
Доступний
Кількість каналів: 4,
Тип корпусу: вбудувані
14520 грн
КОД: 78379
Доступний
Кількість каналів: 2,
Тип корпусу: вбудувані
24853 грн
КОД: 78380
Доступний
Кількість каналів: 2,
Тип корпусу: вбудувані
12730 грн
КОД: 78383
Доступний
Кількість каналів: 1,
Тип корпусу: вбудувані
13724 грн
КОД: 78384
Доступний
Кількість каналів: 1,
Тип корпусу: вбудувані

Купити підсилювач потужності

Всі сучасні підсилювачі потужності можна розділити на два типи:

  • Побутові
  • Професійні

Підсилювачі потужності побутового типу зараз зустрічаються досить рідко, оскільки в музичних центрах, домашніх кінотеатрах та іншому подібному обладнанні вже присутня вбудований підсилюючий звуковий пристрій. З цієї причини більшість користувачів не бачать потреби в покупці окремого звукопідсилюючого оснащення. Однак тим, хто зацікавлений у купівлі додаткового оснащення для поліпшення якості звуку, буде корисно дізнатися деякі нюанси.

Перш ніж купити підсилювач потужності для домашнього користувача, необхідно визначити, до якої апаратурі ви хочете його підключити. Від цього залежатимуть, якого роду спотворення звуку ви зможете усунути.

Серед важливих характеристик присутня наявність темброблока. Його основна функція полягає у частковій корекції звуку, шляхом ослаблення/посилення низьких і високих частот. Так як в побутових умовах використання мікшерів або еквалайзерів є нераціональним, часткова корекція проводиться безпосередньо на самому підсилювачі.

Підсилювачі потужності професійного типу спеціально розроблені для оснащення студій звукозапису, концертах і в інших професійних сферах. Тому для них є деякі правила використання, з якими перш ніж замовити підсилювач потужності професійно типу необходімо ознайомитися.

Професійні підсилювачі потужності можна розділити на два види:

  • Студійні
  • Інструментальні

Перший вид застосовується в музичних студіях в цілях невеликого якісного посилення звуку. Головна відмінність студійних підсилювачів - широкий частотний діапазон, наявність пульта мікшера, роздільне регулювання каналів та ін. Ціна підсилювачів потужності студійного типу досить демократична, тому вони широко поширюються не тільки в студіях звукозапису, а навіть іноді в домашніх умовах, якщо користувач хоче отримати більш якісне звучання своєї апаратури.

Інструментальні підсилювачі потужності служать для збільшення звуку у електроінструментів, таких як електрогітара або синтезатор. Головним призначенням інструментального підсилювача є значне збільшення звуку під час проведення будь-яких музичних заходів. Такі підсилювачі передбачають більш серйозний захист від перенапруги, перегріву, короткого замикання та інших небезпечних ситуацій.

У нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати підсилювач, параметри якого повністю відповідають вашим запитам і потребам в плані поліпшення якості звуку. У вирішенні цього питання вам завжди готові допомогти наші онлайн-консультанти.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 6918грн
  • 24853грн
Виробник
Кількість каналів
Потужність на канал
Загальна потужність (4 Ом)
Діапазон частот
Тип корпусу
Матеріал корпусу
Колір корпусу