Підсилювачі відеосигналу

Підсилювачі

Підсилювачі відеосигналу

дуже схожі на ресивери, однак різниця між ними є і досить велика. Це слід враховувати, коли необхідно вибрати відповідний пристрій. Підсилювачі зазвичай розраховані на поліпшення звукового сигналу, а ресивери являють собою підсилювачі аналогового відеосигналу з поліпшенням звукового ярда, хоча вони справляються непогано і з «обов`язками» один одного.

Відзначимо, що підсилювачі зазвичай мають досить скромні можливості комутації, на відміну від ресиверів, які можуть виробляти декодування й обробку записів різних стандартів. Крім того, вони допомагають обробляти цифровий відеосигнал, роблячи це також добре, як і обробку аналогового сигналу.

Крім того, підсилювачі аналогового сигналу (ресивери) мають вражаючий набір розйомів. З одного боку - це добре, а з іншого - недосвідченому користувачу часто досить складно їібратися в цьому розмаїтті, особливо за відсутності інструкції. При цьому навіть недорогі моделі ресиверів повністю задовольняють, а то й перевищують запити користувачів щодо кількості ройомів для підключення інших пристроїв. Особливо виділяється останнє покоління підсилювачів-ресиверів, які можна підключати по Ethernet до комп`ютера, до гаджетів Apple (у тому числі і за безпровідною технологією AirPlay). Вони вміють також зчитувати файли з USB-накопичувачів і карт пам`яті. Ціна підсилювачів аналогового відеосигналу цього покоління буде вище, ніж попередніх версій, однак вона себе повністю виправдовує в плані функціональних можливостей.

Якщо говорити коротко, то звичайні підсилювачі слід використовувати для поліпшення звукового сигналу, а підсилювачі-ресивери більше підходить для поліпшення якості відеосигналів. Якщо ви хочете купити підсилювач аналогового відеосигналу, але у вас виникли будь-які питання щодо установки, експлуатації цього обладнання, то ви завжди можете звернутися до наших фахівців за допомогою. Менеджери нашого інтернет-магазину завжди готові надати вам консультації з будь-якого питання, що стосується товарів, пропонованих покупцям. А ціни на підсилювачі ми утримуємо на демократичному рівні за рахунок прямого зв`язку з постачальниками, минаючи звернення до посередників. У нас ви завжди можете замовити підсилювачі для систем відеоспостереження за доступною вартості при високій якості товару.

949 грн
Elsy | Підсилювачі
КОД: 14210
Доступний, доставка 1-2 дні
Тип підсилювача: усилитель,
Діяльність посилення передачі: 400 метров,
К-сть відеовходів: 1 вход,
К-сть відеовиходів: 1 выход
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 949грн
  • 949.1грн
Виробник
К-сть відеовходів
К-сть відеовиходів
Діяльність посилення передачі