Монтаж відеоспостереження

Системи відеоспостереження зараз стали необхідним атрибутом будь-якої діяльності, де є необхідність контролювати територію і вести облік подій. Залежно від розмірів території, що охороняється, системи можуть бути простими (1-2 камери) або складними, що складаються з безлічі камер і одного або декількох моніторів спостереження.

Для чого потрібно встановлювати відеоспостереження?

Установка відеоспостереження - надійне джерело візуальної інформації, яка дозволяє встановлювати причини подій на ділянці, контролювати життєдіяльність працівників, запобігати правопорушенням. Монтаж відеоспостереження може переслідувати різні цілі: контроль загальної безпеки в приміщенні або на вулиці, стеження за виконанням працівниками професійних функцій, інструмент для розбору порушень техніки безпеки або дисципліни.

Відмінність відеоспостереження від інших способів забезпечення безпеки в можливості запису відеосигналу, яку потім можна використовувати як доказ. Вона дозволяє не тільки встановити факт події, але і їх учасників.

При пограбуванні банку неможливо буде вирахувати злочинця, якщо камера має недостатній дозвіл, нечіткість картинки. У таких місцях камери захищені від механічних пошкоджень, забезпечені резервним джерелом живлення. Судова практика з фактами порушень вимагають створення архіву відеозаписів за термін не менше місяця, а також можливість легкого копіювання інформації.

Особливий випадок - входи в офіси, на підприємство, склади під охороною та інші території. Відеоспостереження дозволяє віддалено стежити за пропускним режимом, часом догляду і приходу на роботу співробітників і дотримання трудового розпорядку. Функції спостереження - контроль, управління і підвищення рівня безпеки.

Кращі місця для установки систем відеоспостереження

1. На дачі. Сучасні системи відеоспостереження дозволяють стежити за безпекою і недоторканність заміської власності, не переживаючи за сімейний бюджет. Спати спокійно у себе в квартирі і не переживати за дачну ділянку - вагомий аргумент для використання відеокамер.

2. В офісі. Дозволяє стежити не тільки за випадками крадіжки або навмисного псування майна, а й елементарно за співробітниками, люблячими бити байдики на роботі або займатися сторонніми справами.

3. У магазині. Ефективний спосіб мінімізувати втрати від крадіжок продуктів та інших предметів торгівлі. Великі фірми щорічно зазнають багатомільйонних збитків від виносу товару без оплати, в тому числі і самими співробітниками.

4. Склад. В складських приміщеннях може зберігатися багато дорогого товару. Залежно від віддаленості від міста і кількості охоронців, інших заходів безпеки, слід підібрати оптимальну кількість камер відеоспостереження і їх якість.

5. Підприємство. Камери спостереження контролюють робочий процес і, що дуже важливо, допомагають обчислити винних у порушенні техніки безпеки. Одна справа, коли працівник постраждав на виробництві зі своєї вини, і інше - якщо вина лягає на плечі роботодавця.

Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні