Розпізнавання номерних знаків

Системи розпізнавання номерних знаків покликані контролювати потік автомобілів на режимних об'єктах - парковках, складах, зонах що охороняються . Вони складаються з декількох елементів - головного комп'ютера, зовнішніх локальних комп'ютерів для відеозахвату номерів і підключених до комп'ютера камер.

Установка і монтаж системи розпізнавання номерних знаків автомобілів.

Зчитування номерів рухомих об'єктів відбувається за допомогою діодів навколо камери, які синхронізуються для зчитування зображення за допомогою фільтра.

Установка системи розпізнавання номерних знаків відбувається уздовж лінії проходження автомобілів так, щоб об'єктив відеокамери дивився назустріч руху транспорту. Камера поміщена в циліндр, з одного боку якого розташована оптично-проникна пластина, а з іншого - заглушка з проводами. Усередині підтримується необхідна для роботи температура, заглушки дозволяють герметично запечатувати елементи камери.

Світловипромінюючі діоди видають сигнал, коли в поле зору потрапляє автомобіль, і повідомляє його через оптичний фільтр на формувач зображення. Потім картинка передається на комп'ютер або пристрій запису відео.

Система розпізнавання номерів вимагає установки центрального вузла комп'ютера на посаді оператора або начальника охорони, сполученого проводами із зовнішнім комп'ютером - приладом, що з'єднує в собі відеокамеру і діодні пристрої захоплення номерів.

Окремо встановлюються вуличні камери з високою роздільною здатністю, картинка з яких може з'єднуватися на моніторі з відеореєстратором номерів. З супутнього обладнання виділяють: автоматичні ворота і шлагбауми, кнопки, маячки, UPS, дроти, короби.

Контроль проїжджаючого транспорту.

Розпізнавання номерних знаків дозволяє стежити за переміщеннями транспорту на будь-яких територіях чи дорогах. Якщо інтегрувати її з системами білінгу парковок, то це зведе випадки зловживання охоронцями своїми функціями практично до нуля. З'єднання системи з комплексами відеозахвата порушень ПДР контролює правопорушення на швидкісних магістралях.

Порушення правил паркування, пропускних режимів і правил дорожнього руху легко обчислюються системою, можна автоматично складати штрафні квитанції, виявляти порушників для здачі інформації в правоохоронні органи.

Запис номера автомобіля в базу даних.

Монтаж обладнання для розпізнавання і записи номерних знаків авто дозволяє заносити розпізнані номери в єдину архівну базу державних знаків головного комп'ютера. У неї записується номер автомобіля, час і дата фіксації знака, тип номера і напрямок руху. База являє оператору результати звірки номерів з заданим списком, в якому може бути лише зображення автомобіля або дані про його власника.

Вибірка з бази даних або архіву проводиться по будь-яким сполученням:

  • Напрямок руху
  • Дата і час фіксації
  • Тип державного знака
  • Повністю або частково розпізнані номери

Архів бази даних дозволяє переглядати відеозаписи за заданим часовим інтервалом або датою.

Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні