Реалізовані проекти

Ми - відома в Україні компанія, яка представляє в своєму магазині величезний вибір комплектуючих для систем безпеки. У нашому каталозі можна знайти пристрої для відеоспостереження, обладнання для IP-телефонії та wi-fi, спеціальну апаратуру для виявлення прослушки і прихованих відеокамер, і багато іншого.

Крім того, у нас є власний відділ монтажу, готовий надати послуги з установки домофонів, сигналізацій і систем контролю управління доступом. За плечима наших монтажників солідний досвід - більше 500 успішно реалізованих проектів. Ми беремося за найрізноманітніші завдання: інсталяція сигналізації як в квартирах, так і в великих будівлях, встановлення та підключення домофонних систем, розробка і монтаж систем відеоспостереження та охоронно-пожежної сигналізації будь-якої складності на таких об'єктах, як торгові і ділові центри, виробничі приміщення і цехи, складські комплекси.

У наших монтажних бригадах працюють тільки справжні професіонали своєї справи, здатні реалізувати будь-який проект без накладок і в строк. Вони знайомі з усіма нормами і стандартами, і здатні креативно вирішити будь-які труднощі, що виникла при установці устаткування.

Наші висококласні інженери відкриті для діалогу з замовником, і завжди розробляють проект тільки за його безпосередньої участі. Ми не просто слідуємо технічним завданням, а намагаємося врахувати будь-які побажання клієнта при створенні кожного окремого проекту, адже наша робота - якісно і гарантовано забезпечити його безпеку.

Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні