Установка систем контролю доступу

Системи контролю доступу (СКД) стали необхідним інструментом для спостереження за співробітниками на підприємстві. Сучасні системи дозволяють проводити перевірку документів на пропускних точках, підраховувати кількість робочих годин і навіть визначати рівень заробітної плати.

Контроль доступу в житлових приміщеннях.

Монтаж системи контролю доступу в будинках дозволяє фіксувати моменти входу-виходу мешканців і сторонніх осіб в житловий двір або під'їзд. Облік переміщень дозволяє контролювати ситуацію і запобігати спробам проникнення сторонніх осіб в під'їзди.

Шлагбауми в місцях в'їзду у двір відкриваються тільки при пред'явленні пропускних карток (proximy-карт). Під'їзні двері в під'їзд також обладнають СКД, що дає право мешканцям мати доступ тільки до свого під'їзду. Управління замками дверей і воріт можуть забезпечувати співробітники охорони через відеоспостереження.

Контроль доступу на робочі площі.

Установка системи контролю доступу на робочому місці дозволяє не тільки підвищити режим безпеки, але і не переплачувати зайве охоронцям. Хороше рішення - магнітні картки, які обмежують доступ стороннім в окремі приміщення. В особливо важливі кабінети доступ можна дати лише обмеженому колу осіб, а після закінчення робочої зміни повністю закрити двері.

Контроль доступу дисциплінує співробітників, дає облік часу приходу і відходу з роботи, переміщення протягом робочого дня. Карту не можна підмінити або передати, дані про людину, що відкривала двері, висвічуються на пульті охорони. Магнітна система найважливіше для пропускного режиму, переміщення всередині відділів звичайно не фіксують.

Установка контролю доступу в бухгалтерію.

Бухгалтерія на підприємстві - об'єкт підвищеної контролю. Доступ в звичайні приміщення може бути постійно відкритий, для особливих місць застосовуються сучасні методи захисту:

  • Контактні і безконтактні карти
  • Дані біометричних лічильників
  • Зображення з відеокамер
  • Електронні ключі

Доступ по фотографії.

Електронні ключі видаються кожному співробітникові, що має право доступу в бухгалтерію, а його дані заносять в єдину електронну картотеку. На вході в приміщення встановлюють рідери (зчитувачі карт). Дані з рідерів співвідносяться з єдиної бази і, якщо зазначена особа має необхідні права, двері відкриваються. У разі невідповідності доступу в усьому приміщенні може спрацьовувати тривожний сигнал.

Установка СКД на дорозі.

Установка шлагбаума на проїжджій частині обмежує або регулює рух транспортних засобів. Регулюючі типи шлагбаумів допомагають запобігати зіткненню транспорту шляхом тимчасового обмеження руху (шлагбауми на залізничних коліях). Обмежуючі шлагбауми контролюють доступ на територію, що охороняється або приватну територію.

Найбільший ефект даний тип контролю дає при інтеграції з комплексною системою СКД: виключається людський фактор (шлагбаум працює автоматично), зміни доступу надходять на пропускний пункт відразу після внесення в загальний контролер системи. Це дозволяє оновлювати списку в реальному часі.

Ви вважаєте цю сторінку корисною?  Так  |  Ні