Utepo
87 грн
КОД: 67771
Товар на складі
Тип прийомопередавача: пасивний,
К-ть входів відео: 1 відео,
Дальність передачі відео, колір: 500м.,
З`єднання з крученою парою: із самоблокуванням
76 грн
КОД: 63255
Товар на складі
Тип прийомопередавача: пасивний,
К-ть входів відео: 1 відео,
Дальність передачі відео, колір: 500м.,
З`єднання з крученою парою: із самоблокуванням
1092 грн 1120 грн Ви економите: 28 грн
КОД: 67936
Товар на складі
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 4шт.,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): немає,
Порти SFP: немає,
Внутрішня пропускна здатність: 1 Гбіт/с
172 грн
КОД: 56824
Доступний
Тестування: PoE сигналу,
Індикація: світлодіодна,
Виробник: Utepo
647 грн
КОД: 63257
Доступний
Виробник: Utepo
1333 грн
КОД: 56826
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 4шт.,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): немає,
Порти SFP: немає,
Внутрішня пропускна здатність: 1 Гбіт/с
2394 грн
КОД: 56828
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 8шт.,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): немає,
Порти SFP: немає,
Внутрішня пропускна здатність: 1.8 Гбіт/с
3148 грн
КОД: 63256
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): немає,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): 6шт.,
Порти SFP: немає,
Внутрішня пропускна здатність: 1 Гбіт/с
4488 грн
КОД: 56834
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): 5шт.,
Порти SFP: 1 шт.
6941 грн
КОД: 56835
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 8шт.,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): 1шт.,
Порти SFP: 1 шт.
906 грн
КОД: 56820
Доступний
Виробник: Utepo,
Довжина хвиль: 1310 nm,
Швидкості передачі даних: 1.25 Гбіт/с,
Тип кабелю: одномодовий,
Макс. довжина кабелю: до 20 км
1380 грн
КОД: 56821
Доступний
Виробник: Utepo,
Довжина хвиль: 1550 nm,
Швидкості передачі даних: 1.25 Гбіт/с,
Тип кабелю: одномодовий,
Макс. довжина кабелю: до 20 км
120 грн
КОД: 56822
Доступний
Тип прийомопередавача: пасивний,
К-ть входів відео: 1 відео,
Дальність передачі відео, колір: 500м.,
З`єднання з крученою парою: із самоблокуванням
3183 грн 3751 грн Ви економите: 568 грн
КОД: 56829
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: некеровані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 8шт.,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): 2шт.,
Порти SFP: немає,
Внутрішня пропускна здатність: 7.0 Гбіт/с
13261 грн 13624 грн Ви економите: 363 грн
КОД: 56831
Доступний
Наявність PoE: з підтримкою PoE,
Можливість віддаленого управління: керовані,
Кількість портів Fast Ethernet (10/100): 24шт.,
Кількість портів Gigabit Ethernet (10/100/1000): 2шт.,
Порти SFP: немає,
Внутрішня пропускна здатність: 16 Гбіт/с
627 грн 645 грн Ви економите: 18 грн
КОД: 56832
Доступний
Виробник: Utepo,
Пряме підключення до розетки: 100-240V AC