Зволожувачі повітря

У цій категорії немає товарів

Купити зволожувач повітря

У зимовий період, коли включається опалювальна система, ви можете зіткнутися з проблемою занадто сухого повітря. Які наслідки вона може мати, перераховувати не будемо, скажемо тільки, що сухе повітря шкідливе для людського здоров`я. Саме тому медичні працівники рекомендують стежити за рівнем вологості в приміщенні, не допускаючи його зниження нижче 50%.

Зволожувачі повітря - оптимальне рішення цієї проблеми. Забудьте про відра і тазах з водою по всій квартирі, вистачить розвішувати мокрі рушники по батареях - ці методи вже давно застаріли, та й ефективність їх зовсім не така висока, як хотілося б. Однак перш ніж придбати зволожувач, слід добре продумати це питання, визначившись з типом приладу, врахувати всі його особливості його експлуатації.

Користь зволожувача вже давно доведена. Рівень вологості в межах 40-70% - оптимальний для людського здоров`я. При низькому рівні вологості активізуються в повітрі віруси, збільшується ризик розвитку алергічних реакцій, шкіра стає більш сухою. Крім того, від занадто сухого повітря псуються меблі, швидко сохнуть домашні рослини. Підтримувати правильний вологісний режим - пряме завдання кліматичної техніки цього типу. Однак і захоплюватися не варто, оскільки занадто високий рівень вологи в приміщенні буде негативно впливати на ваше здоров`я. Саме тому, вирішивши купити зволожувач, вибирайте той, який оснащується гігрометром.

Існує кілька видів зволожувачів:

  • традиційний;
  • паровий;
  • ультразвуковий.

Традиційні зволожувачі працюють за принципом природного випаровування води. Їх конструкція включає в себе: корпус, ємність для води, вентилятор і паперовий фільтр. Витрачає такий прилад близько 50 Вт, що дозволяє назвати його економічним. Однак витрачатися на змінні фільтри приблизно раз на 3-4 місяці доведеться в обов`язковому порядку.

Паровий зволожувач повітря працює за принципом киплячого чайника. Пар тут тільки гарячий (температура 50-60 градусів). За рахунок цього прилад може трохи нагрівати саме повітря, проте гаряча пара вважається не найкращим засобом зволоження, оскільки остигаючи, перетворюється на конденсат, що осідає на меблях. Крім того, використовувати його в дитячій кімнаті просто небезпечно, а електроенергії він споживає приблизно в 6 разів більше, ніж звичайний зволожувач. Однак це відмінний засіб для ароматерапії.

Ультразвукові зволожувачі користуються найбільшим попитом. Вони надійні, функціональні, економічні. Такі прилади можна цілодобово залишати включеними в дитячій кімнаті і не переживати за безпеку дитини, адже температура пари не перевищує температуру повітря в приміщенні навіть при інтенсивній роботі. Але слід пам`ятати про один важливий нюанс - в такий зволожувач слід заливати профільтровану воду або вибирати моделі з якісним водяним фільтром. В іншому випадку на меблях з`явиться білий наліт.

Який зволожувач краще для вас - вирішити ви можете тільки самостійно. Консультанти нашого інтернет-магазину зможуть лише підказати вам оптимальний варіант моделі, якщо ви докладно опишіте їм свої очікування та побажання. Зв`яжіться з ними онлайн, по телефону або іншим зручним для вас способом, щоб задати всі ваші запитання.