Вентилятори для HDD

Вентилятори для HDD

Купити охолодження для жорсткого диска

обереже жорсткий диск від перегріву. Але що таке цей перегрів і чим він загрожує, якщо так важливо для нього купити вентилятор?

Підвищена температура жорсткого диска - це теж саме, що підвищена температура у людини. Це означає, що даний пристрій працює неправильно. Загрожує це втратою всіх ваших даних, що зберігаються на ПК. А це як мінімум втрата часу для відновлення інформації, а як максимум фінансові збитки, якщо на вашому комп`ютері зберігалися дані, від яких залежить ваша робота. Але боротися з цією проблемою можна і потрібно - треба всього лише купити вентилятор для HDD.

Звичайно, існує дві причини перегріву жорсткого диска. Перша полягає в неполадках самого HDD, що буває досить рідко. Тут допоможе тільки ремонт або повна заміна диска. А ось друга причина - більш поширена - неправильна вентиляція корпусу. Тут вирішення проблеми полягає в наступному: підбір добре вентильованого корпусу та оснащення його вентиляторами. Чим краще буде охолодження елементів комп`ютерної системи, тим менше ризику їх перегріву, а значить і ризику втрати даних або поломки комп`ютера.

Справа в тому, що багато виробників системних блоків забувають про те, що кожній деталі системи потрібно гарне охолодження. Обмежившись маленькими вентиляторами, або намагаючись обійтися зовсім без них, прагнучи заощадити, ви можете втратити набагато більше грошей, коли комп`ютер перегріється.

Вентилятори для HDD необхідні, якщо на вашому комп`ютері зберігаються дуже важливі дані, втрата яких загрожує серйозними фінансовими витратами. І не забудьте про те, що сам комп`ютерний корпус повинен мати достатню кількість вентиляційних отворів, через які холодне повітря буде надходити всередину, а нагрітий виходити.

Вирішивши замовити вентилятори для HDD, зверніться до наших фахівців за допомогою у виборі підходящої моделі пристрою. Їх консультації допоможуть підібрати саме той кулер, який забезпечить надійну, ефективну і продуктивну роботу вашого жорсткого диска.

57 грн 36 грн
DeepCool | Вентилятори для HDD
КОД: 51460
Доступний, доставка 1-2 дні
Швидкість обертання: 3500±10% об/хв,
Тип охолодження: повітряне
108 грн
Titan | Вентилятори для HDD
КОД: 51459
Доступний, доставка 1-2 дні
Швидкість обертання: 3600±10% об/хв,
Тип охолодження: повітряне,
Тип коннектора вентилятора: 4 піновий
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 36грн
  • 108грн
Тип охолодження
Рівень шуму вентилятора, Дб.