VGA конвертери

VGA конвертери

Купити VGA-конвертер

є найбільш оптимальним варіантом пристрою, який дозволяє переглядати дані з комп`ютера на телевізійному екрані. Дана категорія аксесуарів для систем відеоспостереження користується популярністю і присутня практично у всьому наглядовому обладнанні. VGA-конвертери виконують роль перетворювача зображення на будь-якому пристрої для перегляду, для яких характерні стандартні розйоми. За допомогою даного обладнання VGA сигнал перетворюється в RCA, S-video сигнали. VGA-конвертери відрізняються компактністю, не вимагають установки спеціальних драйверів, живляться від USB порта.

В нашому магазині Magazun.com ви знайдете все необхідне обладнання, яке призначається для систем відеоспостереження та сигналізації різних рівнів. Ви можете придбати VGA-конвертери, зайшовши на наш сайт і скориставшись контактними даними, за якими вам буде надана сама високопрофесійна консультація наших продавців. Вони допоможуть вам підібрати саме той товар, який вам необхідний. При необхідності в цілях економії часу ви можете замовити VGA-конвертери в режимі онлайн. Кур`єр доставить вашу покупку прямо до дверей вашої квартири або офісу.

Ціни на VGA-конвертери приємно радують наших покупців, адже ми працюємо на пряму з постачальниками, повністю ігноруючи посередників. Багато клієнтів роблять покупки в нашому магазині Magazun.com не один раз. Відгуки на VGA-конвертери, залишені нашими покупцями, говорять про те, що вся надана продукція нашого інтернет-магазину має високу якість і користується попитом.

717 грн
MAGvision | VGA конвертери
КОД: 11106
Закінчується
Макс. разширення: 1280 x 1024,
Вхідні роз`єми: BNC , S-video , VGA,
Вихідні роз`єми: VGA
1092 грн
Division | VGA конвертери
КОД: 45074
Доступний, доставка 1-2 дні
Макс. разширення: 1900 x 1200,
Вхідні роз`єми: VGA,
Вихідні роз`єми: HDMI
Популярні товари
Ціна
грн  –  грн
  • 717грн
  • 1092грн
Виробник
Вхідні роз`єми
Вихідні роз`єми
Макс. разширення
Грозозахист
Екранне меню (OSD)