Конференц системи

13998.41 грн
КОД: 80248
Доступний
GAC2500 Де купити Grandstream GAC2500? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а...
134385.27 грн
КОД: 80253
Доступний
GVC3200 Де купити Grandstream GVC3200? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а...
97989.14 грн
КОД: 80254
Доступний
GVC3202 Де купити Grandstream GVC3202? Таке обладнання слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, в яких по-перше є вибір необхідного обладнання, а...
32671.70 грн
КОД: 83474
Доступний
Виробник: Grandstream
272263.65 грн
КОД: 83481
Доступний
Виробник: Grandstream
38754.64 грн
КОД: 90523
Доступний
Виробник: Logitech

Купити відео конференц систему

Відео конференц системи - апаратно-програмні засоби обчислювальної техніки необхідні для здійснення відеоконференцзв`язку - технології, що забезпечує двосторонню одночасну обробку та передачу інтерактивної інформації в режимі он-лайн. За допомогою цього обладнання стає можливим інтерактивна взаємодія 2-х і більше абонентів, що знаходяться на будь-якій відстані один від одного в режимі реального часу.

Відеоконференц зв`язок показав себе ефективним засобом зв`язку при надзвичайних ситуаціях. Крім того, вона дозволяє скорочувати витрати на відрядження, якщо мова йде про філії компанії, що знаходяться в різних містах. Також цей засіб зв`язку використовується для проведення дистанційного навчання, телемедицини та судових процесів.

Якщо ви ще не вирішили, чи варто купити відео конференц систему, то зверніть увагу на наступні моменти (вони допоможуть вам прийняти вірне рішення).
Відео конференц зв`язок дозволяє:
  • знизити витрати на зв`язок;
  • полегшити і прискорити прийняття важливих рішень у надзвичайній ситуації;
  • скорочує час розгляду корпоративних питань, прийняття кадрових і соціально-економічних питань;
  • дозволяє поліпшити продуктивність праці.

Комплект пристроїв для забезпечення відео конференц зв`язку зазвичай включає в себе:

  • центральний пристрій, представлене кодеком з відеокамерою і мікрофоном (кодеком може бути персональний комп`ютер, на якому встановлено спеціальне програмне забезпечення);
  • приймаючий пристрій, яке відображає і відтворює відео і звук.

Ціни на конференц зв`язок залежатимуть від її можливостей і здібностей. Не менш важливу роль відіграють канали зв`язку, тобто транспортна мережа, за допомогою якої передаються дані. Для підключення до них фахівці використовують мережеві протоколи. Режимів роботи всього два: режим «точка-точка» дозволяє проводити двосторонні відеоконференції і режим «многоточка», який дозволяє проводити багатосторонні відеоконференції. Перший режим зазвичай вибирають на початковому рівні впровадження технології, а другий - на більш високому, коли виникає необхідність одночасного спілкування між декількома співрозмовниками. Для того щоб скористатися цим режимом необхідно активізувати багатоточкову ліцензію в кодеку. Дуже важливо, щоб пристрій підтримувало цю функцію. Можна також використовувати спеціальний відеосервер або програмно-апаратну систему управління.

Відео конференц зв`язок знайшов своє застосування в різних галузях життєдіяльності людини. Її використовують структури влади різних рівнів, її застосовують великі і дрібні компанії для ведення ділових переговорів, а кадрові агентства - для ведення переговорів з потенційними працівниками або роботодавцями. Також система дозволяє проводити дистанційне навчання студентів, лікарські консультації пацієнтам. Важливе місце вона займає в галузі торгівлі та реклами, дизайну та виробництва. І це ще далеко не повний список тих областей, в яких може бути використана сьогодні відеоконференцзв`язок.

Якщо вам знадобитися допомога в тому яку купити для відеозв`язку відео конференц систему , ви завжди можете звернутися з цьому питанням до наших менеджерів по телефону, в режимі онлайн або будь-яким іншим зручним для вас способом.

Фильтры товаров
Цена

грн  –  грн

  • 13998.4грн
  • 272263.7грн