Відео тестери

Відео тестери

Тестери для монтажу камер

Серед обладнання для монтажу аналогових відеокамер слід виділити відео тестери, які використовуються для перевірки роботи встановлених пристроїв. Такі ж прилади використовуються і для настройки IP відеокамер.

Для того, щоб значно полегшити монтаж і налаштування відеокамер різних типів фахівці використовують спеціальні прилади - відео тестери, які є компактними моноблоками, що працюють в автономному режимі. Їх комплектація може бути різною, на що потрібно звернути увагу, збираючись купити обладнання для монтажу відеокамер. Оптимальним набором стане наявність, крім власне монітора і акумулятора до нього, комплекту сполучних кабелів і захисного чохла, який оберігає екран до впливу таких негативних чинників, як механічні пошкодження, ультрафіолетові промені і т.д. Більш зручною зробить роботу з портативним монітором спеціальний ремінь для перенесення скріпленнями. Управління монітором зазвичай відбувається за допомогою кнопок, але деякі моделі мають керований сенсорний екран. Стандартний розмір екрану монітора, призначеного для монтажу відеокамер, дорівнює 3,5 дюймів. При цьому зазвичай дозвіл складає 320х240 пікселів, що забезпечує чітку картинку.

Особливостями роботи обладнання для монтажу відеокамер - портативних моніторів є:

  • - Авто пошук IP-камер. Тестовий монітор можна підключати не тільки до однієї камери, а й до загальної мережі. При цьому він в автоматичному режимі знайде всі доступні пристрої, а на екрані з`явиться їх перелік у вигляді списку IP-адрес.
  • - Проведення тестових перевірок звуку та зображення, одержуваного від камери. Портативний монітор підключається до камери і на його екран виводитися картинка, одержувана з неї, в режимі реального часу. При необхідності зображення можна збільшувати, що можна було більш точно налаштувати фокус відеокамери. До тестеру можна підключати навушники через наявний у ньому аудіо вихід, щоб провести перевірку наявності та якості звуку, одержуваного паралельно з відеосигналом.

Перевірку камер тестером відеосигналу можна проводити, як ще до їх установки в систему відеоспостереження, так і в тому випадку, якщо мережа охоронних відеокамер вже змонтована і підключена. У другому випадку, фахівця, який займеться тестуванням, буде потрібен напарник. Обидва вони повинні мати за спеціальною радіостанції для зв`язку між собою під час проведення перевірки камер.

Збираючись купити обладнання для монтажу відеокамер різних типів, зверніть свою увагу на каталог нашого магазину. Ми завжди зможемо надати вам той товар, який повністю задовольнить всі ваші вимоги і запити. До того ж ціни на обладнання для монтажу відеокамер в Magazun.com утримуються на доступному для більшості покупців рівні.

У цій категорії немає товарів