AHD камери відеонагляду

Відеокамери AHD
Сучасні AHD відеокамери реалізують технологію аналогового відеозображення, при цьому забезпечується високе розрішення відео. AHD відеокамери функціонують з відеосигналами в форматах HD/Full HD, а для відправки даних застосовується звичний коаксіальний кабель. Важливо відзначити, що при передачі сигналів на відстані понад п`ятсот метрів необхідно використовувати додаткове обладнання для посилення. Купити такі AHD камери можна в будь-якому місті України, наприклад Києві, Харкові, Одесі, Львові чи Чернівцях.

У нашій компанії ви маєте чудову можливість купити AHD камери високої якості за демократичною ціною від відомих брендів: Atis, Oltec, Tecsar, Green Vision і багатьох інших. Ми підтримуємо адекватну вартість на AHD камери, співпрацюємо з надійними постачальниками. Доставка здійснюється по всій території України: ми оперативно відправляємо товари в Харків і Одесу, Київ, інші міста.

Технічні характеристики AHD камер

Тепер розглянемо основні особливості AHD відеокамер, їх опції і переваги.
  • Система AHD камер технологічніша, сучасна. Зображення має високу якість, використовуються сенсори від Omnivision, Sony. Застосовується в камерах метод шумозаглушення. Це дозволяє зберегти чіткість, реалістичність зображення і в умовах перепадів рівня освітленості. Багато хто віддає перевагу купити такі моделі за прийнятною ціною, оскільки з їх допомогою можна здійснювати спостереження в будь-який час, навіть вночі. При цьому якість картинки залишається гідною.
  • Зображення AHD відеокамери передається на відеореєстратор, але при цьому воно не стискається попередньо. В результаті на кодування інформації не витрачається час. Картинка відправляється і виходить в режимі реального часу.
  • Сигнал AHD камери оцифровується. Використовується звичайний коаксіальний кабель, завдяки якому виконується перехід з аналогового на цифровий сигнал. Важливо відзначити, що сама картинка настільки чітка і реалістична, що її не можна порівняти з зображеннями, які отримуються на аналогових камерах. Рівень зображення можна порівняти з цифровими записами.
  • Реалістичність камери теж має значення. Прості аналогові камери мають показник співвідношення сторін 4:3, через що картинка виглядає розтягнутою на моніторі. AHD відеокамера з показником 16:9 дає правильне співвідношення сторін, забезпечує реалістичність.
  • Затримок практично немає. При цьому по тому ж коаксіальному кабелю передають сигнали для управління поворотними камерами, звук.
  • Фахівці вирішують купити AHD відеокамери, враховуючи при цьому і їх прийнятну ціну, коли потрібно створити мережу відеоспостереження з великим розкидом апаратури по території. Такі пристрої просто незамінні, оскільки з ними легко передавати відеосигнал на значні відстані без втрати якості із застосуванням кабелю. Відзначають, що навіть на 800 метрів можна без проблем передавати сигнал. При цьому додаткове посилення не потрібно.
  • Впровадити аналогову камеру з високою роздільною здатністю в існуючу систему відеоспостереження легко, оскільки технологія відкрита для обладнання різних типів.
Ви можете вже сьогодні купити AHD відеокамеру за адекватною ціною. Ми оперативно доставляємо товари в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро і в практично будь-які міста України. У Чернівцях AHD відеокамери можна забрати з нашого магазину.
258 грн
CubeTech | Відеокамери AHD
КОД: 60568
Закінчується
HD розширення: 1.0 Mp,
Установка: зовнішні,
Тип камери: антивандальна купольна,
ІЧ підсвітка: до 20 метрів,
Фокусна відстань (мм): 3.6 мм
530 грн
Tecsar | Відеокамери AHD
КОД: 61439
Закінчується
HD розширення: 3.0 Mp,
Установка: зовнішні,
Тип камери: циліндрична,
ІЧ підсвітка: до 20 метрів,
Фокусна відстань (мм): 3.6 мм
827 грн
Tecsar | Відеокамери AHD
КОД: 64703
Закінчується
HD розширення: 3.0 Mp,
Установка: внутрішні,
Тип камери: купольна,
ІЧ підсвітка: до 20 метрів,
Фокусна відстань (мм): 2.8 - 12 мм
354 грн
Partizan | Відеокамери AHD
КОД: 67860
Товар на складі
HD розширення: 1.0 Mp,
Установка: внутрішні,
Тип камери: купольна,
ІЧ підсвітка: до 20 метрів,
Фокусна відстань (мм): 2.8 мм
368 грн
Oltec | Відеокамери AHD
КОД: 67921
Товар на складі
HD розширення: 1.3 Mp,
Тип камери: квадратна,
ІЧ підсвітка: без підсвітки
896 грн
Tecsar | Відеокамери AHD
КОД: 64708
Товар на складі
HD розширення: 3.0 Mp,
Установка: зовнішні,
Тип камери: циліндрична,
ІЧ підсвітка: до 20 метрів,
Фокусна відстань (мм): 3.6 мм
Ціна
грн  –  грн
  • 0грн
  • 41330грн
Виробник
HD розширення
Тип камери
Установка
Об`єктив
ІЧ підсвітка
Фокусна відстань (мм)
Кут огляду
Екранне меню (OSD)