Відеокамери без об`єктива

Відеокамери без об`єктива

Камери під об`єктив

Сторінки цієї категорії насичені безліччю охоронних камер відеоспостереження під об`єктив, надаючи тим самим найширший вибір. Кожна з них має в своєму розпорядженні наявність технічних характеристик. Також ми готові надати для кожної моделі інструкціі по їх підключенню.

Корпусні відеокамери без об`єктиву - це такий тип цих пристроїв, поставка яких відбувається без об`єктива. Сам же змінний об`єктив пропонується окремо. Таким чином в залежності від потреб ви зможете використовувати об`єктиви з іншими техфункціями, наприклад, з автодіафрагмою, ручною діафрагмою, можливістю регулювання фокусу і т.д.

Якщо звернутися до переваг відеокамер без об`єктива то тут в першу чергу варто відзначити широкі можливості підстроювання діафрагми, а також кута огляду прямо на місці установки пристрою. Вирішивши купити відеокамеру без об`єктива, потрібно знати про порівняно велкі габаритах, що робить їх не придатними для ведення прихованого відеоспостереження. В той же час чудові показники в технічній та експлуатаційній області дають компенсацію цього не значного недоліку.

Камери такого типу з легкістю використовуються на об`єктах широкого кола завдань. Зокрема їх застосовують при побудові професійних систем відеоспостереження в приватному будинку, на квартирі, на складі, на автостоянці та інших подібних об`єктах.

Відеокамери під об`єктив в більшості своїй оснащені автоматичним затвором, що дозволяє значно поліпшити якість одержуваних зображень, якщо необхідно спостереження переміщаються об`єктами. Автозатвор - це пристосування, яке забезпечує компенсацію рівня освітленості на спостережуваному об`єкті, дозволяючи камері, таким чином, підтримувати середню яскравість зображень. Єдиного стандарту визначення швидкості перемикання автоматичних затворів у камер немає, тому показники можуть бути різними навіть у відеопристроїв одного і того ж виробника.

Більш детальну інформацію про відеокамери без вбудованого об`єктиву можна отримати у менеджерів нашого магазину Magazun.com. Поставити запитання ви можете по телефону або будь-яким іншим зручним для вас способом.

У цій категорії немає товарів